کد خبر: ۶۹۳۲۴۸
تعداد نظرات: ۱۴ نظر
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
فرمانده کل سپاه گفت: امروز به نقطه ای رسیده ایم که از برجام واقعا بی نیاز شده ایم، فهمیده ایم که بی نیازی از رفع تحریم، بر رفع تحریم اولویت دارد.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه بعدازظهر امروز (یکشنبه) در آیین اعلام آغاز رزمایش بیت المقدس گردان‌های بسیج، گفت: امام به تنهایی به اندازه تمام قدرت‌های روی زمین دارای قدرت نظامی بود و هنوز هم هست؛ در آن زمان آمریکا بیش از ۲۵ درصد اقتصاد جهان را در اختیار داشت، آن زمانی که امام انقلاب کرد و آمریکا را شکست داد، سیطره سیاسی آمریکا بر عالم فراگیر بود.

وی افزود: این کار بسیار دشوار و سهمگینی بود و خارج از دایره تصور و نگرش و برآوردهای متعارف و مرسومی است که در قاعده‌های بازی و موازنه های قدرت قابل تفسیر و توجیه باشد. به محض پیروزی انقلاب، جهان سلطه گر و دنیای استکبار در شرق و غرب احساس کردند ظلع جدیدی از یک قدرت مبهم و ناشناخته در دنیا متولد شده است؛ انقلاب ما ظهور یک قدرت جدید بود با جاذبه هایی بسیار وسیع و جهانی.

سردار سلامی ادامه داد: پیام های آسمانی انقلاب ما که برای همه بشریت عدالت، آزادی، طهارت اخلاقی و کرامت انسانی و دمیدن روح در یک جهان بی روح را نوید می داد، نشان داد که این انقلاب آمده است تا سلطه ستمگران را در عالم پایان دهد و این برای جهان قدرتمند سلطه گر قابل تحمل نبود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سخت‌ترین واکنش به این انقلاب بزرگ، جنگ بود، گفت: ما نمیتوانستیم بعنوان اسلام الگوی عقب مانده و ضعیف از یک نظام برآمده از اسلام ارائه بدهیم، باید پیشرفت می کردیم، ایران را می ساختیم و قوی می‌شدیم چون جز قوی شدن راهی برای بقاء و ادامه حیات نداشتیم. باید از ایجاد جنگ‌های جدید جلوگیری می کردیم و برای دشمن تصویری خطرناک از قدرتمان بسازیم و تمرکز او را از پیشانی انقلاب یعنی سرزمین ایران دور کنیم.

وی گفت: رهبر بزرگ و پیشوای عظیم الشان انقلابمان با منطق الهی و شناخت ژرف از سنت‌های الهی و شناخت از دشمنان کوچ و بزرگ، کاری بزرگ انجام داد و ملت را برای یک مقاومت بزرگ آماده کرد. او منشأ ایستادگی و استوانه عظیم ملت شد. تحریم اقتصادی و بسیج رسانه‌ای جهانی و انواع محاصره و جنگ‌های اطلاعاتی و هر آنچه تهدید سنتی و مدرن بود را بر علیه ما به کار برد، اما حاصلش این شد که هر آنچه آنها به کار بردند، به فرصت هایی برای پیشرفت انقلاب ما تبدیل شد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز انقلاب ما بیش از هر زمان به حضور بسیج نیازمند است،‌ خطاب به بسیجیان تاکید کرد: پایگاه ها را احیا کنید؛ به درون پایگاه ها بروید، هرچه می‌توانید به مردم عزیز خدمت کنید، ما پیشمرگ این مردم هستیم. ۴۲ سال از انقلاب گذشته است و با همه فشارها ملت سربلند است چون شما هستید. شما امید را به خانه ها می آورید، در قلب ها نور، اعتماد و اطمینان به نظام را روشن می کنید.

فرمانده کل سپاه خطاب به بسیجیان با بیان اینکه شما سفیران رحمت رهبر ما هستید، گفت: از خدمت دریغ نکنید، هر یک از شما هر عملی برای خدمت به مردم انجام می دهید یک نبرد بزرگ است. جهاد ما امروز از خدمت به مردم می گذرد.

وی با تاکید بر اینکه ما همه لوازم بزرگ بودن را داریم،‌تصریح کرد: ما چون برای غلبه به دشمنان بزرگ آرایش گرفته ایم به همان نسبت قدرت سازی می کنیم، دشمن بزرگ عامل رشد و پیشرفت ما است؛ همانطور که غلبه بر شیطان عامل رشد انسان است.

سرلشکر سلامی گفت: امروز به نقطه ای رسیده ایم که از برجام واقعا بی نیاز شده ایم، فهمیده ایم که بی نیازی از رفع تحریم، بر رفع تحریم اولویت دارد و شما این کار را می کنید.ما با قلب هایمان زندگی می کنیم، قلب هایمان به هم پیوند دارد و ما یک ملت با یک تن واحد هستیم و تا وقتی اینگونه هستیم پیروز می شویم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیروزی سکه رایج ملت ایران است،‌ اظهار داشت: دشمنان ما در رویاهای بزرگی بودند و همه آنها را فراموش کردند، ذهن هایشان پاک شده اند و مراقبند از ما شکست های سنگین تر نخورند. ما آموختیم دشمن در چارچوب سلطه عمل می کند، چه وقتی با او سازش می کنیم و حتی وقتی در دایره دوستی او هستیم او دشمنی می کند و این ذات نظام سلطه و استکبار است.

وی در پایان با تبریک فجر انقلاب اسلامی به بسیجیان خطاب به آنها، تاکید کرد: فجرهای بزرگتری در راه است همانطور که رهبرمان فرمود خرمشهرهای دیگری در راه است ما با انسجام و وحدت و پیروی از ولی امرمان به همه آرزوهایمان خواهیم رسید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱۴
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
0
8
واقعا!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
0
10
واقعا . کاملا مشهود است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
0
8
از زندگی هم همینطور.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۲
0
6
سالهاست که ما به غیر از دشمن داشتن و دریغ از دوست و یا در طرف مقابل غیر پرستی کجا در قامت هویتی مسالمت جو با و قابل اعتماد و احترام فرصتی برای نزدیکی با دیگران برای خود ایجاد کردیم.دریغ از بسی ناگفته ها و بسی نشنیدن ها.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
2
9
مشکل آقایان نظامی اینست که فکر می کنند اگر از نظرنظامی قوی شدند دیگر نیازی به مذاکره و برجام و غیره نیست. برادر سردار ما اگر به بزرگترین پیشرفت نظامی هم برسیم تازه می شویم کره شمالی- تازه این شما نیستید که تصمیم می گیرید به مذاکره ای نیاز هست یا خیر. وقتی امام گفت که نظامیان در سیاست دخالت نکنند می دانست که چه مضراتی دارد از جمله توهم قدرت!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
هزاران آفرین. از زبان ما سخن گفتی
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
0
2
سردار سلامی عزیز که خیلی دوستت داریم ما به برجام خیلی نیاز داریم وآنان که در دولت کشور را اداره می کننداین مهم را با عمق پوست وگوشت خود درک می کنند.برجام فیلتر شکن کلیه فیلترهایی بود که بر روابط سیاسی ،نظامی ،اقتصادی واجتماعی ماوضع کرده بودند.برجام کلیه موانع سر راه مارا با جهان را برمی دارد وازبین می برد .برجام دشمن بزرگ ما امریکا را فتیله پیچ کرد ومانع رفتارهای قلدرمابانه امریکا برعلیه ما شد ورفتارهای امریکا را قانونمند کرد وترامپ که بخوبی این محدودیتها بر دست وپای امریکا را درک می کرد از برجام خارج شد.برجام بین دشمنان ما شکاف بزرگ وعمیقی ایجاد کرد وهمچنین به خیلی از جنگهای ویرانگری که امریکا هرساله راه می انداخت پایان داد.ما بدون برجام حتی نمی توانیم از دارایی های خود در دنیا ازجمله کره جنوبی،هند وعراق استفاده کنیم .زمانی می توانیم بگوییم به برجام نیاز نداریم که ارزش پول ملی ما به قبل از تحریمها برگرددومردم طبقات ضعیف وفقیر ما به رفاه وخوشبختی برسند نه اینکه عده ای درکشور از رفاه سرشار وثروتهای بیکران برخوردار باشند وعده ای تحت فشار شدید زندگی کنندونتوانند حتی نان خشک جلوی فرزندان خود بگذارندونظاره گر درد ورنج کودکان خود باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
1
4
به نظر من در مسایل اقتصادی و معیشتی مردم باید اقتصادانان
نظر بدن
چون با معیشت 80 میلیون نفر در ارتباطه و هر تصمیم اشتباه ولو بسیار کم اهمیت
بدترین رنج و ها و گرفتاریها برای مردم درست میشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
0
2
به نظر من باید دوباره مثل اول انقلاب رفراندوم بزاریم تا به درک صحیح از پیشرفت این نظام در نسل جدید و گذشته شویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
0
3
راست می گویند تحریم بر این عزیزان هیچ تاثیری نداشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
0
3
"فهمیده ایم که بی نیازی از رفع تحریم، بر رفع تحریم اولویت دارد"
خب شاید ایشون همه مشکلشون همین یه مورد بوده که الحمدالله برطرف شد.
اما وقتی مردم خیلی مشکل لاینحل براشون باقی مونده و ظاهرا تا انجام نشدن برجام و رفع تحریم ها هم همچنان مشکل باقی خواهد ماند (شرمندگی در قبال زن و بچه، گرانی های بیرحمانه، مشکل درمان و ...)!! ممکنه کسی متوجه معنای بسیاررررررررر عمیققققققق و این جمله نشه!!!!!!! و لازم به ترجمه باشهههه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
0
2
ما ملت یکسری نیاز داریم که کسی توجه نمی کند
$
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
3
0
اگرسپاه نبود کشورهم نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
0
1
به قول مولوی : هرکسی از ظن خود شد یار من کس نجست از درون اسرار من
با این اظهارات رنگارنگ در فضای مجازی و رسانه ها که از سوی برخی افراد مسئول و غیر مسئول بیان میشود،نه گره ای از مشکلات مردم باز شده و نه مردم به اینها برای گشایش امور امیدوارند.فعلٱهمه چشم به آسمان دوخته اند تا مگر خود خدا آنچه را به مصلحت مردم است انجام دهد.فکر می کنم یکی از شاهکارهای خدا تنبیه ترامپ بودکه با فضاحت اخراجش کرد.مردم این را پیامی امیدوار کننده از طرف خدا برای خودشان می دانند.فرصتی که خدا به مردم داد و باید مقامات کشور زیرکانه از آن بهره برداری کنند.خدا لطفش را به بنده میکند این بندگان هستندکه گاهی قدر این الطاف را نمی دانند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین