کد خبر: ۶۹۳۵۴۷
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
مدیرکل زندان‌های استان تهران در جمع مددجویانی که با نذر هشتم توسط نیکوکاران آزاد شده بودند، اعلام کرد: امروز در اجرای دستور ریاست سازمان زندان ها مبنی بر ادای نذر هشتم، دومین گروه توسط نیکوکاران همکار با مرکز مراقبت بعد از خروج آزاد شده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :

سیدحشمت اله حیات الغیب در نشستی با دومین گروه مددجویان نیازمند که با کمک نیکوکاران استان تهران آزاد شده بودند، اعلام کرد: نذر هشتم از برنامه های جدید سازمان زندان هاست که طی آن، هر ماه هشت نفر زندانی نیازمند با جلب رضایت شاکی نزد خانواده باز می‌گردند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با کمک نیکوکاران استان تهران و زمینه هایی که در این استان وجود دارد، بجای هر ماه هشت نفر، هر دو هفته یک بار آزاد می شوند.

حیات الغیب همچنین گفت: با توسل به امام هشتم، ثامن الحجج(ع) از این به بعد راه کسب حلال را در پیش گیرید و در این راه مرکز مراقبت بعد از خروج، به صورت کامل آمادگی حمایت های مادی و معنوی را دارد.

او ادامه داد: از ابتدای شروع دوران مقابله با کرونا، تعداد ۳۴هزار بسته حمایتی بین خانواده های زندانیان نیازمند توزیع گردیده است.

بنا به این خبر، در ادامه نشست، مددجویان آزاد شده با تشکر از نیکوکارانی که بدهی آنان را پرداخت نموده بودند، در خصوص مشکلات موجود صحبت کردند که مدیرکل زندان های استان تهران دستورات لازم را صادر کرد.

شایان ذکر است: در پایان هشت نفر مددجوی آزاد شده با دریافت شاخه گل و بسته حمایت معیشتی، مرکز مراقبت را ترک کردند تا فصل تازه ای از زندگیشان با حمایت این مرکز و دریافت وام اشتغالی آغاز شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین