کد خبر: ۶۹۳۷۹۳
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
برداشت از آیین نامه این نیست که بودجه پس از رد به کمیسیون برود
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: برداشت هیات رئیسه از آیین نامه داخلی مجلس این نیست که بودجه پس از رد کلیات در صحن به تلفیق بازگردد، بلکه دولت باید لایحه چند دوازدهم بدهد و در خلال بررسی لایحه چند دوازدهم در مجلس، لایحه بودجه را ارائه کند.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت هیأت رئیسه از آیین نامه داخلی مجلس این نیست که بودجه پس از رد کلیات آن باید به کمیسیون تلفیق بازگردد.

وی افزود: دولت باید برای بودجه سال آینده لایحه یک یا چند دوازدهم بدهد و در خلال بررسی این لایحه قبل یا بعد از سال جدید لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: اگر دولت در نظر خود مبنی بر ایجاد اصلاح در لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق اصرار دارد دو راه وجود دارد؛ یکی این که موضوع برای تصمیم گیری نهایی به شورای حل اختلاف قوا ارسال شود و دیگر این که مجلس برای بودجه سال آینده طرح چند دوازدهم ارائه و تصویب کند.

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس عنوان کرد که لایحه بودجه پس از رد کلیات آن در صحن علنی مجلس باید برای اصلاح به کمیسیون تلفیق ارجاع شود نه به هیأت دولت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین