کد خبر: ۶۹۵۹۶۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
وکیل محمدباقر قالیباف گفت: یاشار سلطانی به دلیل نشر اکاذیب نسبت به موکل در توئیت های منتشره، به تحمل ۱۳ ماه و یک روز حبس محکوم شد.
آفتاب‌‌نیوز :

علی اصغر قهرمانی درباره نتیجه شکایت محمدباقر قالیباف از یاشار سلطانی به دلیل نشر اکاذیب گفت: جلسه رسیدگی دادگاه در آذرماه امسال تشکیل و دو طرف دفاعیات خود را ارائه دادند.

وی ادامه داد: با توجه به دو فقره شکوائیه تقدیمی اینجانب، مندرجات پرونده، کیفرخواست صادره از دادسرای فرهنگ و رسانه تهران، پرینت مطالب منتشر شده توسط یاشار سلطانی در فضای مجازی و دفاعیات غیر موثر او و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده، دادگاه محترم بدوی وقوع بزه و انتساب آن به متهم را محرز و مسلم تشخیص داده است.

وکیل محمدباقر قالیباف یادآور شد: با استناد به مواد ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی (تعزیرات) و قانون کاهش مجازات حبس تعزیری مصوب ۹۹ حکم بر محکومیت یاشار سلطانی با لحاظ مقررات تعدد جرم صادر و او به تحمل ۱۳ ماه و یک روز حبس محکوم شده است.

آقای قهرمانی ادامه داد: رأی صادره درباره یاشار سلطانی قابل تجدیدنظرخواهی در محاکم تجدیدنظر استان تهران است.

وکیل محمدباقر قالیباف در پایان گفت: هدف موکل از طرح شکایت آن بود که نشان دهد ادعاهای یاشار سلطانی کذب است.

گفتنی است پیش از این محمد علی نجفی و میرلوحی هم به دلیل نشر اکاذیب علیه شهردار اسبق تهران محکوم شده بودند. یاشار سلطانی هم به دلیل نشر اکاذیب و اتهام به شهردار اسبق تهران محکوم شده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
0
0
روزنامه نگار افشاکننده باید زندان برود
؟
رضا‌
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
0
0
دروغگو‌باید‌به‌زندان‌برود‌‌بدون‌مدرک‌صحبت‌کردن‌‌جرم‌است‌اگر‌مدرکی‌داری‌رو‌کن‌‌نداری‌حرف‌بیخود‌نزن‌‌‌کاری‌که‌قالیباف‌کرده‌کل‌اصلاح‌صلبان‌‌‌در‌دوران‌کاریشان‌نکرده‌بخدا‌نه‌من‌طرفدار‌قالیبافم‌‌ولی‌حقیقت‌باید‌گفت‌شاید‌تو‌کار‌اجرایی‌‌‌اشتباهی‌باشد‌اونی‌هم‌که‌کار‌می‌کند‌اشتباه‌هم‌می‌کندجلوتر‌ازاین‌نجفی‌قاتل‌هم‌ازاین‌حرفه‌نتوانست‌ثابت‌کند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین