کد خبر: ۷۰۰۰۹۵
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

چرا ترامپ به مصاحبه مگان مارکل واکنش نشان نداد؟

یک دستیار سابق دونالد ترامپ ادعا کرد، این رئیس جمهور سابق آمریکا به این دلیل به طور علنی درباره مصاحبه جنجالی اخیر شاهزاده هری، نوه ملکه انگلیس و همسرش با اوپرا وینفری صبحت نکرده چون نمی‌خواهد مثل پیرس مورگان، "کنار گذاشته شود".
چرا ترامپ به مصاحبه مگان مارکل واکنش نشان نداد؟
آفتاب‌‌نیوز :

جیسون میلر، مشاور ارشد سابق دونالد ترامپ اخیرا در صحبت با پادکست استیو بنن به طرح احساساتش درخصوص مصاحبه اخیر مگان مارکل، همسر شاهزاده هری نوه ملکه انگلیس پرداخت.

به گزارش دیلی میل،  میلر گفت، ترامپ به او گفته که می‌توانسته با نشان دادن واکنش به این مصاحبه "کمی خبرساز شود" اما نهایتا تصمیم گرفته که این کار ایده خوبی نیست. او بیان داشت: وقتی که من داشتم با رئیس جمهور صحبت می‌کردم او انگار گفت، بله او (مگان) اصلا خوب نیست. من آن را گفته بودم و حالا همه دارند می‌بینند.

میلر نقل کرد: اما شما در میابید اگر حرفی منفی درباره مگان مارکل بزنید، کنار گذاشته می‌شوید. به پیرس مورگان نگاه کنید.

چند روز پیش مورگان بعد از انتقادات و اظهارنظرهای جنجالی‌اش درباره مصاحبه مگان مارکل، از شغل مجری‌گری‌اش در برنامه گودمورنینگ بریتین کنار گذاشته شد.

این مجری گفت، "حتی یک کلمه" از آنچه که مگان مارکل درباره تجربه کردن نژادپرستی در داخل خاندان سلطنتی و داشتن حس خودکشی در زمان حاملگی‌اش بیان کرده را باور نمی‌کند.

در گذشته ترامپ علیه مگان مارکل صحبت کرده بود، از جمله زمانی که در سال ۲۰۱۹ او را "کثیف" خواند. میلر که در طی کمپین ۲۰۱۶ به عنوان سخنگوی ارشد ترامپ و همچنین در طی کمپین ۲۰۲۰ به عنوان مشاور ارشد او کار کرده اظهار کرد که ترامپ به او گفته است: من در تیم پیرس هستم. پیرس بهترین است، او عالی‌ترین است و آنها تلاش کردند او را کنار بگذارند، چون او از مگان مارکل انتقاد کرد و این جدیدترین فصل از فرهنگ اخطاردهی است.

مورگان یک روز بعد از جدال پیدا کردن در پخش زنده با همکارش آلکس برسفورد که از او به خاطر حمله به مگان مارکل انتقاد کرد، از برنامه گودمورنینگ بریتین استعفا کرد.

بعد از این جدال بیش از ۴۱۰۰۰ شکایت به دست سازمان تنظیم کننده ارتباطات انگلیس موسوم به آفکام از جمله یک شکایت متعلق به خود مگان مارکل دریافت شده است.

گفته شده که مگان مارکل از بابت تاثیری که اظهارنظرهای جنجالی مورگان ممکن است روی کلیت مساله سلامت روان و افراد درگیر با مشکلات خودشان داشته باشد، اظهار نگرانی کرده است. اما مورگان بعدا به تکرار محکومیت مصاحبه مارکل در صحبت با خبرنگاران در خارج از خانه‌اش در غرب لندن پرداخت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین