کد خبر: ۷۰۲۶۶۴
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
هفته بیست و نهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا با توقف آ.اس رم برابر ساسولو و برتری آتالانتا مقابل اودینزه پیگیری شد.
آفتاب‌‌نیوز :

هفته بیست و نهم رقابت‌های سری آ فوتبال ایتالیا با برگزاری ۶ دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران پیگیری شد.

در این هفته، آتالانتا به مصاف اودینزه رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ با برتری آتالانتا به پایان رسید. در این مسابقه، لوئیس موریل در دقایق ۱۹ و ۴۳ و دوان زاپاتا در دقیقه ۶۱ برای آتالانتا گلزنی کرد و گل‌های اودینزه توسط روبرتو پریرا در دقیقه ۴۵ و استریگر لارسن در دقیقه ۷۱ به ثمر رسید.

آتالانتا که برای کسب سهمیه حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کند با این نتیجه، ۵۸ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی در جایگاه سوم جدول قرار گرفت و اودینزه با ۳۳ امتیاز در جایگاه دوازدهم ایستاد.

در دیگر دیدار هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا، بنونتو و پارما در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت. در این دیدار، کمیل گلیک در دقیقه ۲۳ و ایونیتا در دقیقه ۶۷ برای بنونتو و جاسمین کورتیچ در دقیقه ۵۵ و «مان» در دقیقه ۸۸ برای پارما گلزنی کردند. پارما با این نتیجه با ۲۰ امتیاز در جایگاه نوزدهم و بنونتو با ۳۰ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفت.

دیدار تیم‌های فوتبال کالیاری و هلاس ورونا هم در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با برتری ۲ بر صفر هلاس ورونا پافت یافت که گل این مسابقه را باراکا در دقیقه ۵۴ و کوپن لازانیا در دقیقه ۹+۹۰ به ثمر رسید. هلاس ورونا این پیروزی ۴۱ امتیازی شد و در جایگاه هشتم قرار گرفت و کالیاری نیز با ۲۲ امتیاز در جایگاه هجدهم جدول ایستاد.

آ.اس رم نیز در هفته بیست و نهم برابر ساسولو به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت که برای آ اس رم پلگرینی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۵ و برونو پرز در دقیقه ۶۹ گلزنی کردند و گل‌های ساسولو توسط ترائوره در دقیقه ۵۷ و اسپادوری در دقیقه ۸۶ به ثمر رسد. آ.اس رم ۵۱ امتیاز شد و در رتبه هفتم جدول سری‌آ ایستاد و ساسولو نیز با ۴۰ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفت.

تقابل فیورنتیا و جنوا نیز در دیگر دیدار هفته بیست و نهم با تساوی یک بر یک پایان یافت که در این مسابقه، ماتیا دسترو در دقیقه ۱۳ برای جنوا و داسان جاهوویچ در دقیقه ۲۳ برای فیورنتینا گلزنی کردند. جنوا و فیورنتینا با این نتیجه با ۳۲ و ۳۰ امتیاز به ترتیب در رتبه سیزدهم و چهاردهم جدول قرار گرفتند.

لاتزیو نیز در مصاف با لا اسپزیا موفق شد با برتری ۲ بر یک از سد این تیم عبور کند که گل‌های لاتزیو توسط لازاری در دقیقه ۵۶ و فلیپه کایسدو در دقیقه ۸۹ به ثمر رسید و برای لااسپزیا نیز «ورده» در دقیقه ۷۳ گلزنی کرد. لاتزیو با کسب ۳ امتیاز این مسابقه، ۵۲ امتیازی شد و به رتبه ششم جدول رفت و لااسپزیا نیز با ۲۹ امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول ایستاد.

در دیگر دیدار هفته بیست و نهم سری‌آ ایتالیا، ناپولی موفق شد در یک دیدار پر گل و با نتیجه ۴ بر ۳ کروتونه را شکست دهد. در این مسابقه، لونرنزو اینسینیه در دقایق ۱۹ و ۲۲، اوسیمین در دقیقه ۲۲ و دی لورنزو در دقیقه ۷۲ برای ناپولی گلزنی کردند و گل‌های کروتونه را سیمی در دقایق ۲۵ و ۴۸ و مسیاس در دقیقه ۵۹ به ثمر رساندند.

ناپولی که یک بازی کمتر نسبت به رقبای بالاجی جدول خود دارد با این پیروزی، ۵۶ امتیازی شد و در رتبه چهارم قرار گرفت و کروتونه نیز با ۱۵ امتیاز در قعر جدول ماند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین