کد خبر: ۷۰۷۸۵۹
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹

دوردور در عظیمیه کرج به قتل ختم شد!

رییس پلیس آگاهی استان البرز از کشف یک فقره قتل در دوردورهای خیابانی منطقه عظیمیه کرج خبر داد و گفت: این حادثه توسط یکی از کارکنان نمایشگاه خودرو صورت گرفته است که متهم شناسایی و دستگیر شد.
دوردور در عظیمیه کرج به قتل ختم شد!
آفتاب‌‌نیوز :

محمد نادر بیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز، پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران که در محل اداره پلیس برگزار شد، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در منطقه عظیمیه، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴ رسالت برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام مسؤول افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که متوفی به وسیله یک دستگاه خودرو سانتافه مورد اصابت قرار گرفته و خودرو مذکور از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال به قتل رسیدن متوفی به وسیله راننده خودرو سانتافه متصور بود، پرونده به اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی ارجاع شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه کارگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی هویت صاحب خودرو سانتافه را شناسایی و با دعوت او به پلیس آگاهی متوجه شدند که در تاریخ وقوع قتل نامبرده خودرو خود را به منظور فروش در یک نمایشگاه خودرو به امانت گذاشته بود و تصادف توسط عوامل مرکز فروش صورت گرفته است.

نادربیگی ادامه داد: بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی ۴ نفر از عوامل نمایشگاه خودرو پیش‌گفته دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته از آنها مشخص شد که در روز حادثه به منظور دوردور کردن در منطقه عظیمیه خودرو سانتافه را از نمایشگاه خارج و در هنگام گشت زنی با مقتول درگیر شده اند که در یک زد و خورد راننده خودرو مقتول را زیر گرفته و بلافاصله از محل متواری شده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز یاد آور شد: با تکمیل پرونده متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی منتقل شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین