کد خبر: ۷۰۹۳۸۴
تعداد نظرات: ۶۴ نظر
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۴
ریاست جمهوری سیزدهم؛
آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری با ثبت نام محسن هاشمی و علی لاریجانی در اولین دقایق ثبت نام ها شروع شد و در ادامه بر خلاف روزهای گذشته با سیلی از حضور چهره های سیاسی جهت ثبت نام همراه شد تا حوالی ظهر که ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه که برخی او را یکی از کاندیداهای اصلی انتخابات می دانند وارد ستاد انتخابات کشور شد و ثبت نام کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

آخرین روز ثبت نام ها برای ریاست جمهوری سیزدهم همانطور که پیش بینی می شد با حضور پررنگ تر چهره های سیاسی در ستاد انتخابات کشور آغاز شد .

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

در دقایق اول آخرین روز ثبت نام ها محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران با حضور در وزارت کشور، برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

محسن هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه «عنوان برنامه‌های من رفاه و عدالت است» اظهار کرد: همانطور که آیت الله هاشمی رفسنجانی با دولت کار و سازندگی تا حد زیادی توانستند خرابی‌های جنگ و عقب ماندگی ها و محرومیت ها را برطرف کنند، در این مقطع نیز می توانیم با اراده ملی آسیب های وارده را به رفاه و توسعه و معیشت مردم و اعتماد عمومی جبران کنیم.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

تنها چند دقیقه پس از محسن هاشمی، علی لاریجانی وارد ستاد انتخابات کشور شد تا نام خود را در فهرست کاندیداهای ریاست جمهوری سیزدهم ثبت کند .

لاریجانی پس از ثبت نام گفت اینکه وضع چنین است بخاطر این است که عده ای با صدای بلند همبستگی ملت را مخدوش کردند.

سیدشمس‌الدین حسینی و مسعود پزشکیان، عباس آخوندی ،علی رضا زاکانی و مصطفی کواکبیان هم صبح و پیش از ظهر روز آخرین مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را انتخاب کردند تا با حضور در ستاد انتخابات کشور ثبت‌نام کنند.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

مسعود پزشکیان پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت:نمی شود با افرادی که سال ها مسئولیت داشته و مسبب مشکلات هستند راه را ادامه داد. باور غلطی است که فکر کنیم این افراد می توانند مشکلات را حل کنند. آزموده را آزمودن خطاست.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

ابوالحسن فیروز آبادی پس از ثبت نام با بیان اینکه عدم توجه به شایسته‌سالاری مهمترین مشکل ماست، اظهار کرد: تلاش می‌کنم کسانی که شایسته‌ترین افراد و معتقد عمیق به جمهوری اسلامی هستند را سر کار بیاوریم.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

عباس آخوندی وزیر مستعفی دولت روحانی نیز پس از ثبت نام در انتخابات تاکید کرد که می‌آیم تا گلوگاه‌های تجاری ایران را باز کنم؛ زیرا که مسیر تولید و توسعه اقتصادی تنها از مجرای آزادی تجارت می‌گذرد.

وی با بیان اینکه «من می‌فهمم که شهروندان ایران پدیده‌ چنددولتی یا بی‌دولتی را با تمام رگ و پوست‌تان حس می‌کنند»، خاطر نشان کرد: مردم مشاهده میکنند که دولت مستقر امکان سیاست‌گذاری ندارد و کمتر سیاستی را می‌تواند به نتیجه برساند و اغلب، مشکل‌های مردم حل نمی‌شوند و بر هم انباشته می‌گردند.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

علی رضا زاکانی نیز پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهارکرد:آرایش جدیدی در صحنه رقابت شکل گرفته است و تمام نمادهای فساد، اشرافیت سیاسی و ناکارآمدی به صحنه آمده‌اند.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

همچنین مصطفی کواکبیان دبیر کل حزب مردمسالاری بعد از ثبت نام و پیوستن به جمع داوطلبان کاندیداتوری دولت سیزدهم با اشاره به اینکه رشد نقدینگی یکی از مشکلات کشور است، گفت: من برای حل این مشکل اختصاص کارت رفاهی به جای پرداخت مستقیم یارانه را در برنامه دارم.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

عزت الله ضرغامی رییس اسبق صداوسیما هم پیش از ظهر شنبه با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات نام‌نویسی کرد.

رییس اسبق صدا و سیما با بیان اینکه یکی از شعارهای من این است که من روحانی نیستم و با صدای بلند این را برای مردم یادآوری خواهم کرد، مدعی شد: یکی از اقدامات اشتباه دولت روحانی تبدیل همه موضوعات کشور به موضوعات دوقطبی از دوقطبی مذاکره و ضد مذاکره و دیگری فضای مجازی و فیلترینگ است.

همچنین امروز عباس نبوی مدیر مؤسسه تمدن و توسعه اسلامی با حضور در وزارت کشور، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

مقارن ظهر مروز اما سید ابراهیم رئیسی رییس قوه قضاییه برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد وثبت نام کرد؛ چهره ای که بسیاری او را یکی از کاندیداهای اصلی انتخابات خرداد ماه سال جاری می دانند.

ابراهیم رییسی پس از ثبت نام با اعلام اینکه حضور من در عرصه انتخابات به صورت مستقل است، تصریح کرد: هرچند گروه‌های بسیاری از من دعوت کردند اما حضور من نافی حضور هیچکس نیست.

مسعود زریبافان رئیس پیشین بنیاد شهید و امور ایثارگران ظهر شنبه با حضور در ستاد انتخابات کشور جهت کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کرد.

زریبافان که در کابینه احمدی نژاد رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود بعد از ثبت نام در واکنش به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد گفت: از کسی که انتخابات را بخاطر خودش تحریم کند، برائت میجویم چه بسا که قبلاً هم اعلام برائت کرده‌ام.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

بعد از ظهر امروز همچنین همزمان با انتشار بیانیه انصراف علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی از شرکت در انتخابات اسحاق جهانگیر ی معاون اول دولت که در دوره قبل نیز کاندیدای ریاست جمهوری شده بود با حضور در وزارت کشور ثبت نام کرد.

جهانگیری بعد از اعلام کاندیداتوری برای ریاست دولت سیزدهم اعلام کرد که قصد ورود به این انتخابات را نداشتم و امیدوار بودم نیازی به حضورم نشود. اما با توجه به نیامدن برادر عزیزم دکتر جواد ظریف و عدم امکان ثبت نام تعدادی دیگر از کسانی که می‌توانستند این مسئولیت را بپذیرند، و این‌که جبههٔ ‌اصلاحات ایران، رهبران و شخصیت‌های دلسوز اصلاح‌طلب و بسیاری از جوانان و فعالان سیاسی و مدنی ‌تشخیص داده‌اند که باید به صحنه بیایم، به رغم میل و مصلحت شخصی و با توکل به خدا از قبول مسئولیت شانه خالی نمی‌کنم. آبرو و تجربه‌ام را که متعلق به ملت است تقدیم ملت می‌کنم.

محمد خوش چهره و محسن رهامی از اساتید دانشگاه تهران هم عصر روز آخر را برای نامزد انتخابات خرداد ماه شدن انتخاب و برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم ثبت نام کردند.

آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری| رییسی و جهانگیری آمدند

محسن رهامی پس از ثبت نام درانتخابات در جمع خبرنگاران تصریح کرد: دولت من دولت صلح و توسعه است و دولت همه مردم ایران است نه دولت رانت، نه دولت هزاردستان و نه دولت هزار فامیل.

از اعضای دولت های یازدهم و دوازدهم نیز به غیر از جهانگیری محمد شریعتمداری و عبد الناصر همتی با حضور در ستاد انتخابات کشور برای رییس جمهور شدن نام خود را ثبت کرد.

محمد شریعتمداری بعد از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت :آمده‌ام دولت گفت‌وگوی اجتماعی فراگیر، اصلاحگر و کارآفرین با توان حل منازعات را تشکیل دهم.

محسن رضایی میر قائد دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز عصر امروز به وزارت کشور آمد تا مانند سنوات گذشته نام خود را در بین کاندیداهای ریاست جمهوری ثبت کند.

رضایی پس از ثبت نام اعلام کرد که مثل دوره های گذشته پرده پوشی نمی کنم و صادقانه همه مسایل را به مردم خواهیم گفت.

در بین چهره های سیاسی نیز زهرا شجاعی دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب با وجود تکرار چند باره موضع شورای نگهبان در مورد "رجل سیاسی" برای انتخابات ریاست جمهری ثبت نام کرد .

شجاعی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت: حضورم در این مقطع تاریخی، نه نمادین و نه تشریفاتی و نه از سر قدرت‌طلبی، بلکه براساس تکلیف و اقدام هوشمندانه جبهه اصلاحات ایران است.

رسول منتجب نیا نیز که چندی است حزب خود را تشکیل داده، هم از چهره های سیاسی بود که عصر شنبه مدارک خود را برای کاندیدای ریاست جمهوری شدن تحویل مسوولان مربوطه داد و ثبت نام کرد.

همچنین محمد جواد حق شناس عضو فعلی شورای شهر تهران در آخرین دقایق ثبت نام ها خود را به وزارت کشور رساند و کاندیدای انتخابات شد .

این عضو شورای شهر نیز بعد از ثبت نام اعلام کرد:درعین همدلی و هماهنگی آتی با نهاد اجماع ساز، مبتنی برمنافع ملی، دراین مقطع بصورت مستقل وارد انتخابات شده ام.

سعید جلیلی نیز که پیش از این یک بار کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شده بود، عصر امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور نام خود را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری سیزدهم ثبت کرد .

جلیلی پس از ثبت نام گفت :بهترین کسی که می‌تواند فضای انتخابات را مدیریت کند خود مردم هستند و نامزدهای انتخاباتی باید برنامه های خود را در معرض آزمون مردم قرار دهند.

ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در واپسین دقایق مهلت قانونی پنج‌روزه ثبت نام در انتخابات نام‌نویسی کرد.

ثبت‌نام از داوطلبان ریاست جمهوری سیزدهم از ۲۱ اردیبهشت آغاز شدو ساعت ۱۸ امروز ۲۵ اردیبهشت ماه پایان یافت.

در چهار روز نخست ثبت نام چهره‌هایی همچون محمدحسن نامی، سعید محمد، حسین دهقان، رستم قاسمی، سردار علیرضا اقشار، سید مصطفی تاج زاده، فریدون عباسی، صادق خلیلیان، محمود احمدی نژاد، محمود صادقی، علی مطهری، محسن مهرعلیزاده، رامین مهمانپرست، محمد عباسی، امیرحسین قاضی زاده هاشمی، شاهین محمدصادقی، محمدحسن قدیری ابیانه، حسن سبحانی، زارع فومنی و قدرتعلی حشمتیان در انتخابات ثبت نام کرده اند.

موضوع اختلاف شورای نگهبان و وزارت کشور از مسایل مهم روز اول ثبت نام ها بود که به شرایط ثبت نام داوطلبان انتخابات باز می گردد و از دوشنبه هفته جاری که رئیس جمهور، وزارت کشور را موظف کرد که مصوبه شورای نگهبان را اجرا نکند، شدت گرفت؛ چرا که ساعتی بعد هیات نظارت بر انتخابات اعلام کرد این مصوبه لازم الاجرا است.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در اولین روز ثبت نام ها در گفت وگو با خبرنگاران مستقر در وزارت کشور اعلام کرد که «ثبت نام هایی که فاقد مدارکی باشند که از سوی شورای نگهبان اعلام شده، اعتبار ندارند و به نماینده مان در ستاد انتخابات کشور گفته ایم که مدارک ناقص را تحویل نگیرد. ثبت نام کسانی نهایی می شود که مدارک شان بر اساس مصوبه شورای نگهبان کامل باشد و به تائید نماینده شورای نگهبان در ستاد انتخابات کشور برسد.»

سخنگوی شورای نگهبان همچنین در بازدیدی که در روز چهارم ثبت نام ها از ستاد انتخابات کشور داشت تاکید کرد که صلاحیت داوطلبان در چارچوب مصوبه جدید شورای نگهبان بررسی می‌شود.

سیداسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از نهایی شدن ثبت نام ۳۰۴ نفر تا پایان روز چهارم نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۶۴
ایرانی سرافراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
12
45
جناب لاریجانی برایم جای سوال است کل عمرشما تو قدرت سپری شد بفرمایید چه برنامه ای هست که باید انجام بدی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
روحانی دومه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
اشتباه منفی دادم
ناشناس
| Russian Federation |
۱۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
همه دارند کلی گویی میکنند و همدیگر را متهم میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
نه که بقیه تا الان بغل گود نشسته بودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
6
24
محسن رضایی میر قائد غایب بزرگ انتخابات تا اینجا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
رفته گل بچینه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
رفته طراحی عملیات فریب کنه میاید با دسته گل جدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
لطفا بی احترامی نکنید.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
37
18
من فقط به سید محمد خاتمی در صورت قرار گرفتن در لیست کاندیداها رای میدهم و نه به هیچ کس دیگر .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
رای من به نمایندگان دکتر خاتمی مانند ظریف.جهانگیری.محسن هاشمی و عارف میباشد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
آقای خاتمی گل سرسبد ماست
من هم به نمایندگان آقای خاتمی مانند جهانگیری.محسن هاشمی ودکترپزشکیان رای میدهم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
22
11
اگر محسن هاشمی هم بیاید رقابت بین هاشمی و لاریجانی خواهد بود مگر انکه مردم گول دشمن را بخورند و در انتخابات شرکت نکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۱۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
دشمن دشمن این واژه باید از ادبیات ایران حذف شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
مردم خوب می دونن دشمن کیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
10
14
لاریجانی، گزینه اصلاحات وجانشین روحانی وارد می شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
جهانگیری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
26
7
در نبود سیدمحمد خاتمی عزیز بهترین گزینه ها لاریجانی و هاشمی هستند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
فقط محسن هاشمی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
دکتر پزشکیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
2
14
خیلی نچسبه لاریجانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
لاریجانی را ترجیح میدهم.
ایرانیان ستم دیده ازتبعیض ورانت حرام خواران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
24
19
خوش امدی سیدخدا ! مابه شما که رانت خواران وآقازاده ای حرام خوارودزدان باهات مخالفند به کوری چشمشان رای میدهیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
ما اهل کوفه نیستیم اسحاق تنها بماند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
ما بجای سید خدا به خدای سید و غیر سید اعتقاد داریم. تاجزاده یا پزشکیان
Nima
|
Canada
|
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
3
19
چگونه ابراهیم رییسی ۶ ماه قبل از قوه قضاییه استعفا نداده است و کاندیدا شده است.
زاکانی چطور نماینده مجلس است و کاندیدا شده است
....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
رای ما4نفر به محسن هاشمی
وسلام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
چون باید به شکایت کاندیداها رسیدگی کند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
پزشکیان چطور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
11
11
پس مشخص شد برای چی کارخانه های فرسوده و متروکه را به صورت سوری راه اندازی میکرد و شوهای مبارزه بافسادورانت به راه میانداخت و از وظیفه اصلی خوب طفره میرفت ،برای چه بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
جالبه الان به این نتیجه رسیدی ایشان ۸ ساله داره تلاش نافرجام میکنه فکر کنم اینبار آوردند دیگه ردای پست بالاتر را از سرش بیرون کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
از دوره قبلی 4 سال گذشته، مشخصه اصلا فکر نمیکنی فقط حرف میزنی
غلامرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
3
9
چطور به خودت اجازه دادی کاندیدا شوی. چه حرفی برای گفتن داری شما که خودتان مسبب اینوضع بودید . یاللعجب .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
مصوب این وضع حامیان تحریم و فدا کردن ایران برای ارمان مسخره خودشون هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
4
1
جنگ احزاب شروع شده کلید آن در دست رئیس جمهور است که به مصوبه شورای نگهبان تمکین نکرد حالا هم نمی تواند آنرا جمع کند همانطور که در سال 88 مقام معظم رهبری به موسوی و کروبی گفتند شما قدرت جمع کردن این چیزها را ندارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
همه اینها که ثبت نام کردن اون چهار شرایط رو داشتن.
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۸:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
3
باز هم دایره بسته چهره های آشنا و همیشگی در عرصه سیاست . من فکر میکنم جامعه ایران در درون خود به گفتمان پویا رسیده است و تصمیم‌گیری مستقلانه انجام می‌دهد. این آگاهی اجتماعی غیرقابل بازگشت است .باید تا روز انتخابات منتظر بود .اما حرفها و شعارها همان حرفهای قدیمی است
پاسخ ها
؟!
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
قدیمی های اصلاحات در این خانه تنگی که داریم حاضر نیستند کمی جمع تر بنشینند تا جا برای جوانتر ها هم باشد و جوانهایمان که پشت در هستند رخصت پیدا نمیکنند وارد گود شوند . به شنیدن حرف های تکراری باید عادت کرد ظاهرا .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
9
10
رای ما فقط رئیسی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
ایشان تجربه اجرایی ندارد کارکردن درقوه قضائییه خیلی با ریاست جمهوری فرق میکند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اونی که میگه رییسی کار اجرایی نکرده بگه چطور تونسته 2000 کارخونه رو از تعطیلی به تولید برسونه ؟
شما که کار اجرایی بلد بودی چرا 6400 کارخونه رو تعطیل کردی ؟
چرا دلار رو 10 برابر کردی ؟

کار اجرایی یا تصمیم گیری درست ؟
از نمونه کار اجرایی شما دلار 4200 جهانگیری بود که 30 میلیارد دلار از خزانه بذل و بخشش کردین به اطرافیان خودتون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
حالا نه که حسن روحانی کارهای اجرایی فراوان و تجربیات موفق داشت، هر چند تهش هم داریم میبینیم
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
3
دست تمام پرروهای عالم را این جنابان کاندیداها
( که همگی در بیچاره گی ملت مسئول هستند)
از پشت بسته اند
خوب آمدید که چه کنید اگر کاری بلدید مگر همین الان کم رییس هستید
خدمت کنید !،،!
چون تا هر کی رییس جمهور میشه
چندماه بعد میگه
نمیگذارند کار کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
2
اینهمه کاندید شدن نشان میدهد هیچکدام دیگری را قبول ندارد و با هم دارند کار میکنند ولی توقع دارند ما قبولشان داشته باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
4
12
کدام ادم عاقلی به جهانگیری رای میدهد که خودش هشت سال در دولتی معاون اول بود که اقتصاد کشور را به فنا داده است!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اقتصاد کشور رو دولت در سایه و جنگ طلبها و ترامپ به فنا دادن.
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
4
چه زمان مبارکی خواهد بود
زمانی که ملت از این چهره های
تکراری وپر از اشتباه
رها شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
2
5
هرکسی بیاید تدارکاتچی هستش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
درسته ولی به اقلیت هم نباید واگذارکرد
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
1
4
فقط اونجاش که جهانگیری بغض می کنه واقعا آدم می مونه چی بگه
عزیز دل برادر فیلم های اون دوره رو برات بذارن میری شکایت میکنی که بهم توهین کردین
شمایی که میگفتی هیچ فقیری در کشور نمی مونه همه سهامدار می شین ، اونچنان رونق ایجاد میکنیم و ...

الان میگی به خاطر مقابله با فقر اومدی ؟ مگه اون سری شعارت چی بود ؟
بعضی وقتا میگم کاش شما معاون اول روحانی بودی که کشور رو از این وضعیت نجات می دادی و هر چی بلد بودی به روحانی میگفتی و برنامه اجرا میکردی که کشور اینجوری نشه
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
0
2
چه خبره اینجوری هجوم آوردند برای ثبت نام مگه چی تو ریاست جمهوری هست که اینجوری سر و دست میشکنند .کاش اجازه ثبت نام به مردم عادی هم میدادند نه به اسم اینکه مردم رجل سیاسی نیستند آنها را از ثبت نام منع کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
عشق خدمت به مردم
مرتضی_1361_شهر رودبار زیتون
|
United States
|
۰۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
8
1
احتمالا نامزد های نهایی انتخاب رئیس جمهور سیزدهم در انتخابات سال ۱۴۰۰ توسط شورای نگهبان قانون اساسی:
۱ – اسحاق جهانگیری
۲ – مسعود پزشکیان
۳ – علی لاریجانی
۴ – حسین دهقان
۵- عزت اله ضرغامی
۶ – سید ابراهیم رئیسی
۷- سعید جلیلی
به احتمال زیاد سید ابراهیم رئیسی یا انصراف یا عدم احراز مصلحتی و نمایشی به سود سعید جلیلی و اجماع بر او و باز گشت به مسئولیت خود
و کاندید های دیگر یا انصراف یا عدم احراز یا رد صلاحیت می شوند
نتیجتا:
مسعود پزشکیان به سود اسحاق جهانگیری انصراف می دهد
عزت اله ضرغامی به سود سید ابراهیم رئیسی یا سعید جلیلی انصراف می دهد
سعید جلیلی به سود سید ابراهیم رئیسی انصراف می دهد
و باز نتیجتا:
۱ – اسحاق جهانگیری کاندید نهایی جریان اصلاحات
۲ – سید ابراهیم رئیسی یا سعید جلیلی کاندید نهایی جریان اصول گرا
۳ – علی لاریجانی کاندید اصول گرا مستقل
۴ – حسین دهقان کاندید اصول گرا مستقل
و نتیجتا:
در صورت حضور سید ابراهیم رئیسی و حضور علی لاریجانی و حسین دهقان با هم، انتخابات در همان دور اول منجر به پیروزی اسحاق جهانگیری خواهد شد اما در صورت انصراف علی لاریجانی یا حسین دهقان که بعید است، انصراف بدهند، انتخابات به دور دوم و در دور دوم با پشتیبانی آرای خاکستری و زرد و نارنجی و قرمز منجر به پیروزی اسحاق جهانگیری خواهد شد.
در صورت عدم حضور سید ابراهیم رئیسی و حضور سعید جلیلی حتی اگر علی لاریجانی و حسین دهقان هم انصراف دهند که هرگز این کار را انجام نخواهند داد باز اسحاق جهانگیری در همان دور اول با آرایی به مراتب بالا تر پیروز انتخابات سال ۱۴۰۰ و به عنوان رئیس جمهور سیزدهم خواهد شد
بنویسید و به آن عمل کنید…
پاسخ ها
ابوالفضل
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
این تحلیلهای آبکی و بچه گانه رو توی خواب دیدی یا اصلاح طلبان ؟
جهانگیری اصلا نباید تایید صلاحیت بشه
باید به خاطر نابودی بیت المال و هدر دادن 30 میلیارد دلار و 64 تن طلا محاکمه بشه

اگر هم تاییدش کنن محاله 10 درصد آرا رو داشته باشه
واقعا خیلی خوش خیالی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
0
5
سلام
برای برداشتن کلاه از روی زمین چه صفی تشکیل شده در تعجب ماندم که چه فرقی بین قوه مجریه و قضاییه ومقننه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
1
6
خدا به جنتی عمری بده تا بتواند این صلاحیت افراد یک به یک بررسی کند حداقل ۵ سال وقت میخواهد ما یک شغل اداری میخواستیم برویم یک سال تحقیق میکردند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
1
8
جهانگیری با چه رویی اومده واقعا؟!
همدانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
2
7
ایران تنها کشوریه که رئیس دستگاه قضا برای مبارزه با فساد میخواد رئیس قوه مجریه بشه.!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
1
2
ریسی در همون قوه نمیتونست به مردم خدمت کنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
جهانگیری در معاون اولی چطور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۷
0
3
هر کدوم با یه شناسنامه در دست و وعده هایی پوچ.. اومدن ثبت نام ریاست جمهوری
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
3
هی میگن دولت در سایه .میگن دولت هیچ کاره است
پس چطور بر ریاست جمهوری این همه تلاش میکنید
مارو چی فرض میکنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۸
0
0
اگر مردم ناراصی از رانتخوار واختلاسگران هستند شورای نگهبان راست ودروغش معلوم می‌شود که چرا تاییدشان نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
0
0
فقط بابک خرمدین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین