کد خبر: ۷۰۹۶۴۱
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۲

نتانیاهو: عملیات اسرائیل در غزه با تمام قدرت با حمایت واشنگتن ادامه می‌یابد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم در حال حاضر تصمیم به تعلیق عملیات نظامی خود در نوار غزه ندارد و این عملیات "با تمام قدرت" با حمایت کشورهای دیگر و در رأس آنها آمریکا ادامه دارد.
نتانیاهو: عملیات اسرائیل در غزه با تمام قدرت با حمایت واشنگتن ادامه می‌یابد
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) در سخنرانی بعد از جلسه شورای وزارتی کوچک امور سیاسی و امنیتی این رژیم (کابینه) و نشستش با فرماندهی ارتش گفت که هدف عملیات "بازگرداندن آرامش و امنیت" و "مجبور کردن تعدی کنندگان برای پرداختن بها" و "بازپس گیری بازدارندگی" است و اسرائیل برای تحقق این هدف، به زمان نیاز دارد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی عنوان داشت که ارتش بیش از هزار موضع از جمله زیرساخت‌های زیرزمینی حماس در نوار غزه را از زمان آغاز درگیری‌ها بمباران کرده است و حماس ضربه‌ای هدایت شده و نه کشنده را متحمل شده است.

وی به اقدام این رژیم در منهدم کردن برج‌های مسکونی در غزه اشاره کرد و مدعی شد که آنها "برج‌های تروریستی" بوده‌اند.

نتانیاهو تصریح کرد که تل آویو شواهدی را به سازمان اطلاعات آمریکا ارائه داده است که وجود "فعالیت تروریستی" در برج الجلاء که در آن دفاتر رسانه‌ای از جمله الجزیره و آسوشیتدپرس وجود داشت، ثابت می‌کرد.

وی گفت که "فرد تروریستی که از مصونیت برخوردار باشد، وجود ندارد".

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش این رژیم تمام تلاش خود را می‌کند تا تعداد قربانیان در میان غیرنظامیان در غزه را تا حد امکان کاهش دهد!

وی مدعی شد که علت کشته شدن غیرنظامیان، عملیات تروریستی در غزه بوده و اینکه حماس از مناطق مسکونی دست به عملیات هجومی به اسرائیل می‌زند.

وی عنوان داشت: این امر زمان می‌برد، فشاری وجود دارد، اما ما همچنین از حمایت ملموسی برخوردار هستیم که در وهله نخست این حمایت از جانب آمریکا است، ما از حمایت بین المللی برخوردار هستیم و از آن بهره می‌بریم.

وی ادامه داد: ما برای بازگرداندن آرامش، به زمان نیاز داریم، ما علیه کسانی رفتار می‌کنیم که خللی را در صلح ایجاد می‌کنند، ما در وهله نخست خواهان توقف درگیری‌ها هستیم و سپس اینکه روابط میان یهودیان و عرب‌ها ازسرگرفته شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین