کد خبر: ۷۱۱۷۲۰
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶

نوبخت خبر داد: استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگل‌ها

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از فراهم شدن مقدمات لازم برای استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگل‌ها خبر داد.
نوبخت خبر داد: استخدام ۸۶۰ نیروی جدید در سازمان جنگل‌ها
آفتاب‌‌نیوز :

محمد باقر نوبخت امروز (دوشنبه) در نشستی که در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد، اظهار کرد: برنامه ما این است که با برگرداندن بخشی از درآمدهای سازمان جنگل‌ها به این سازمان، منابع اعتباری آن را تامین کنیم.

وی افزود: درخواست سازمان جنگل‌ها این است که برای اجرای پروژه‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری در شش ماهه نخست سال حداقل ۵۰ درصد اعتبارات تخصیص پیدا کند. ما نیز در این زمینه همکاری مساعد را خواهیم داشت.

نوبخت ادامه داد: از سویی دیگر سازمان جنگل‌ها درخواست تخصیص کامل بودجه طرح‌های حفاظت و صیانت در برابر حریق را داشت. باید به این نکته توجه کنیم که این سازمان برای پیشگیری از حریق نیازمند استفاده از فناوری‌های نوین است و در کنار این به نیروی انسانی مجهز نیاز دارد.

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر ۲۵۰۰ نفر از نیروهای سازمان جنگل‌ها بازنشسته شده‌اند، گفت: از این‌رو مقدمات استخدام ۸۶۰ نیروی جدید فراهم شده است و این نیروها طی تیرماه آزمون خواهند داد.

نوبخت در پایان گفت: بر این اساس باتوجه به شروع آتش‌سوزی‌های جنگلی در کشور تجهیزات نیروهای شاغل و داوطلبان مردمی نیز تقویت می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین