کد خبر: ۷۱۲۵۶۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه انتظارم از اولین مناظره خیلی بیشتر از این بود،گفت: فکر می‌کردم که در مناظره آمدیم که بحث‌های اقتصادی با هم بکنیم و مدل فعالیت خود را ارائه دهیم.
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه ضبط برنامه انتخاباتی در رسانه ملی اظهار کرد: انتظارم از اولین مناظره خیلی بیشتر از این بود و به هیچ وجه فکر نمی‌کردم سطح برخی از آقایان این است که بی‌توجه به بینندگان مناظره و سوالات باشند و یکسری حرف‌ها را تکرار کنند و بروند.

وی تاکید کرد: من فکر می‌کردم که در مناظره آمدیم که بحث‌های اقتصادی با هم بکنیم و مدل‌های فعالیت و تلاش خود را ارائه دهیم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر اینکه اقتصاد ایران کاملاً وابسته به نفت است، افزود: ما می‌توانیم مسیری را برویم که هیچ وابستگی به نفت نداشته باشیم. نفت در تحریم است، اما ما بالغ بر یک میلیون بشکه نفت و میعانات گازی می‌فروشیم و اساساً این تحریم نه تٍرک بلکه آسیب جدی خورده است.

زاکانی گفت: تحریم را نمی‌توان با آمریکا برداشت بلکه تحریم را با بی‌اثر کردن و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی می‌توان حذف کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
0
0
من هم میگم میتوان تحریم ها را به خود آمریکا برگرداند و فلجش کرد. اما چه جوری؟ بلد نیستم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
0
2
کاش این نظر را بخوانید آقای زاکانی
شما که میخواهید رئیس جمهور شوید به نظرتان یک کشور و یک مملکت را بدون روابط با کشورهای دیگر می توان اداره کرد؟ منظورتان از بی اثر کردن تحریم ها ، مشکلات داخلی را حل کردن و از بین بردن فساد است؟
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین