کد خبر: ۷۱۸۱۷۵
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

شرکت روسی برای آلمان خودروی برقی می‌سازد

سرویس مطبوعاتی گروه خودروسازی "گاز" روسیه GAZ Group اعلام کرد که این شرکت برای بازار آلمان وسایل نقلیه الکتریکی مجهز به سلول سوخت هیدروژنی تولید خواهد کرد.
شرکت روسی برای آلمان خودروی برقی می‌سازد
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از خبرگزاری تاس، سرویس مطبوعاتی گروه خودروسازی "گاز" روسیه GAZ Group اعلام کرد که این شرکت برای بازار آلمان وسایل نقلیه الکتریکی مجهز به سلول سوخت هیدروژنی تولید خواهد کرد.

این شرکت روسی تأکید کرد که با همکاری شرکت الکتروفارزیج اشتوتگارت Elektrofahrzeuge Stuttgart در حال اجرای پروژه ای برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی مجهز به هیدروژن بر اساس مدل گزل نکست Gazel NEXT است که در آلمان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

این گروه خودروسازی افزود: قرار است گروه گاز دو وسیله نقلیه سوخت هیدروژنی بر اساس مدل Gazel NEXT در نیمه اول سال 2022 به اداره راه سازی منطقه اسلینگن (آلمان) تحویل دهد.

بر اساس این گزارش، طیف وسیعی از وسایل نقلیه الکتریکی تجاری که با باتری های کششی یا پیل های سوختی کار می کنند در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

خودروی الکتریکی مجهز به سوخت هیدروژن بر روی شاسی Gazel NEXT با وزن کامل 4.6 تن و یک کابین دوبل تولید خواهد شد. این وسایل نقلیه مجهز به پیل های سوختی، سیستم های ذخیره و تغذیه هیدروژن، باتری های کششی و موتورهای الکتریکی خواهند بود.

این خودروساز روس همچنین گفت: این وسایل نقلیه طی ماه های آینده در اروپا تحت آزمون های مختلف قرار خواهند گرفت و مجوزهای مورد نیاز را اخذ خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین