کد خبر: ۷۲۶۴۶
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۰
امروز اعلام شد؛
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: براساس آخرین گزارش‌ها از شمارش آرای انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی، از سوی ستاد انتخابات كشور نتیجه قطعی انتخابات در 186 حوزه انتخابیه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب اسامی نمایندگان و حوزه‌های انتخابیه آنها به این شرح است:

در حوزه انتخابیه اقلیت های دینی زرتشتیان از مجموع 7155 رای مأخوذه ، آقای اسفندیار اختیاری كسنویه با 3607 رأی حائز اكثریت آراء شد.


در حوزه انتخابیه اقلیت های دینی كلیمیان از مجموع 2845 رای مأخوذه ، آقای سیامك مره صدق با 2374 رأی حائز اكثریت آراء شد.


در حوزه انتخابیه اقلیت های دینی ارامنه شمال از مجموع 14053 رای مأخوذه ، آقای وارطان گیورك با 11311 رأی حائز اكثریت آراء شد.


در حوزه انتخابیه اقلیت های دینی آشوری كلدانی از مجموع 4032 رای مأخوذه ، آقای بت كلیا یوناتن با 3560 رأی حائز اكثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه اقلیت های دینی ارامنه جنوب از مجموع 2583 رای مأخوذه ، آقای روبرت بگلریان با 2503 رأی حائز اكثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه اهواز از مجموع 304 هزار و 306 رای مأخوذه ، آقای شبیب جویجری با 77225 رأی حائز اكثریت آراء شد و آقایان ناصر سودانی با 66393 رأی و محمد جعفر فلسفی با 53094 رأی و سید شریف حسینی با 33778 رأی ، خانم زیبا صالح پور با 29834 رأی به دوره دوم راه یافتند.


در حوزه انتخابیه ایلام ، ایوان ، شیروان ، چرداول و مهران از مجموع 177 هزارو 513 رای مأخوذه، آقایان علی اكبر متین با 31649 رأی و داریوش قمری با 26131 رأی و علی اكبر بسطامی با 25410 رأی و شاپور پولادی با 24886 رأی به دوره دوم راه یافتند.


درحوزه انتخابیه یزد و صدوق از مجموع 156 هزار و 926 رای مأخوذه، آقایان علی اكبراولیاء با 36397 رأی و سید مهدی صدرالساداتی با 32887 رأی به دوره دوم راه یافتند.

درحوزه انتخابیه الیگودرز از مجموع 59 هزار و 408 رای مأخوذه، آقایان حجت اله رحمانی با 9808 رأی و محمدتقی توكلی با 9415 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه شیراز از مجموع 333 هزار و 242 رای مأخوذه ، آقایان سید احمد رضا دستغیب با 92642 رأی و سید حسین ذوالانوار با 83934 رأی حائز اكثریت آراء شد و آقایان جعفر قادری با 60685 رأی ، محمد علی خورسندیان 47302 ، سید احمد رضا دستیغب با 46024 رأی و كریم زارع با 45574 رأی به دوره دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه خدابنده از مجموع 84 هزار و704 رای مأخوذه ، آقایان محمد پیران با 17706 رأی و سید فاضل موسوی با 15346 رأی به دوره دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه سبزوار از مجموع 179 هزار و 165 رای مأخوذه ، آقایان محمدرضا محسنی ثانی با 49275 رأی حائز اكثریت شد و آقایان علی بروغنی با 37860 رأی و رمضانعالی سبحانی فربا 28162 رأی به دوره دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع 111 هزار و 91 رای مأخوذه ، آقای سلیمان نهیمی گیگلو با 24605 رأی و آقای وكیل سپه اجیرلو با 20353 رای حائز اكثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 69 هزار و 704 رای مأخوذه، آقای اقبال محمدی با 21024 رأی حائز اكثریت آراء شد.


در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت از مجموع 75 هزار و 190 رای مأخوذه، آقای محمدعلی پرتوی با 22430 رأی حائز اكثریت آراء شد.


در حوزه انتخابیه شهریار از مجموع 209 هزار و 183 رای مأخوذه ، آقای حسین گرومی با 58550 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه كرج از مجموع 345 هزارو 838 رای مأخوذه ، خانم فاطمه آجرلو با 98837 و آقای عزیز اكبریان با 76473 رأی حائز اكثریت آراء شدند .

در حوزه انتخابیه رباط كریم از مجموع 112 هزار و 718 رای مأخوذه ، آقای حسن نوروزی با 34980 رأی حائز اكثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه ورامین از مجموع 137 هزارو 145 رای مأخوذه ، آقای سید حسین نقوی حسینی با 77768 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه مهریز ، بافق ، ابركوه و خاتم از مجموع 77 هزارو 339 رای مأخوذه ، آقایان كاظم فرهمند با 15490 رأی و محمد شیخ شاب بافقی با 11329 رای به دور دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادكوه و جویبار از مجموع 168 هزار و 498 رای مأخوذه ، آقای سید علی اكبر ادیانی با 55038 رأی و عزت اله اكبر تالار پشتی با 54112 رای حائز اكثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه طوالش ، رضوانشهر و ماسال از مجموع 153 هزارو 791 رای مأخوذه ، آقای بهمن محمد یاری با 49007 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر از مجموع 123 هزارو 32 رای مأخوذه ، آقای شهباز حسن پور بیگلری با 78247 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه تاكستان از مجموع 83 هزارو 994 رای مأخوذه ، آقای امیر طاهرخانی با 27022 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه ممسنی از مجموع 110 هزارو 128 رای مأخوذه ، آقای عبدالرضا مرادی با 51563 رأی حائز اكثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه لامرد و مهر از مجموع 91 هزارو 922 رای مأخوذه ، آقای محمدعلی حیاتی با 59015 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه گرمسار از مجموع 30 هزار و 669 رای مأخوذه ، آقای عبدالرضا ترابی با 12132 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه سروستان از مجموع 107 هزارو 657 رای مأخوذه ، آقای نصراله كوهی باغ اناری با 46810 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه شاهرود از مجموع 102 هزارو 161 رای مأخوذه ، آقای كاظم جلالی با 34754 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره از مجموع 102 هزارو 307 رای مأخوذه ، آقای احمد مهدوی ابهری با 33075 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع 56 هزار و 410 رای مأخوذه ، آقای سیروس برنا بلداجی با 17797 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه میانه از مجموع 85 هزارو 679 رای مأخوذه ، آقای سید محمدرضا حاجی اصغری با 21150 رأی حائز اكثریت آراء شده و آقایان محمدعلی مددی با 20566 رای و سید حسین هاشمی با 19538 رای به دور دوم راه یافتند.

در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع 133 هزار و 687 رای مأخوذه ، آقای یوسف نجفی با 54823 رأی حائز اكثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه قزوین از مجموع 236 هزار و 533 رای مأخوذه، آقای سید محمدحسن ابوترابی فرد با 79083 رأی و آقای قدرت اله علیخانی با 74366 رای حائز اكثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه قم از مجموع 327هزار و 818 رأی مأخوذه آقایان علی اردشیر لاریجانی با 239436 رأی، رضا آشتیانی با 145425 رأی و علی بنایی با 97467 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی بهار و كبودرآهنگ از مجموع 117 هزار و 957 رای ماخوذه، آقای عیسی جعفری با 30740 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی بهبهان از مجموع 89 هزار و 267 رای ماخوذه، آقای سید حاجی محمد موحد با 30713 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی اردل فارسان كوهرنگ و بخش كیار از مجموع 125هزار و 129 آرای ماخوذه، آقای نوراله حیدری با 32090 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی دشت آزادگان از مجموع 49 هزار و 773 رای ماخوذه، آقای هاشم سواری با 14036 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی كهگیلویه و بهمئی از مجموع 124 هزار و 654 رای ماخوذه، آقای سید علی‌محمد بزرگواری با 42795 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی گچساران از مجموع 82819 آرای ماخوذه، آقای سید قدرت‌الله حسینی‌پور با 23064 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی بافت از مجموع 79هزار و 423 رای ماخوذه، آقای محمدتقی بختیاری با 23441 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی كرمان و راور از مجموع 217 هزار و 483 آرای ماخوذه، آقایان محمدعلی كریمی 102103 رای و غلامرضا كرمی با 83288 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی ایرانشهر، سرباز و بخش‌های فنوج، لاشار و بند از مجموع 169 هزار و 332 رای ماخوذه، آقای محمد قیوم دهقانی با 103874 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه‌ی انتخابیه‌ی بناب از مجموع 72 هزار و 688 رای ماخوذه، آقای ضیاءاله اغرازی ملكی با 31767 رای حائز اكثریت آرا شد.

در حوزه انتخابیه خرم آباد از مجموع 182395 رای مأخوذه ، محمدرضا ملكشاهی راد با 38055 رأی و رضا رحیمی نسب با 31341 رأی و ایرج عبدی با 26391 رأی و ابراهیم آقا محمدی با 24196 به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 248644 رای مأخوذه ، سید سلمان ذاكر با 66698 رأی حائز اكثریت آراء شد و جواد جهانگیر زاده با 57539 رأی و عبدالرحمن افشین با 56396 رأی و نادر قاضی پور با 44631 رأی و فرامرز فتح نژاد با 32554 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه زنجان و طارم از مجموع 170828 رای مأخوذه ، سعدالله نصیری قیداری با 56288 رأی حائز اكثریت آراء شد و جمشید انصاری با 37173 رأی و علی وقفچی با 27394 به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه شهركرد از مجموع 123585 رای مأخوذه ، صادق سلیمی نبی با 22504 رأی و نصرالله ترابی قهفرخی با 19699 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حـوزه انتخابیه اندیمشك از مجموع 86614 رای مأخوذه ، فریدون حسنوند با 26720 رأی

حائز اكثریت آراء شد .

در حـوزه انتخابیه كوهدشت از مجموع 110900 رای مأخوذه ، علی شاهرخی قبادی با 49584 رأی حائز اكثریت آراء شد .

در حـوزه انتخابیه درود و ازنا از مجموع 101886 رای مأخوذه ، عزت الله دهقانی با 33127 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد از مجموع 130399 رای مأخوذه ، علی اسلامی پناه با 37174 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه ورزقان از مجموع 41697 رای مأخوذه ، رضا علیزاده با 20091 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم از مجموع 101143 رای مأخوذه ، غلامعلی میگلی نژاد با 25234 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه داراب و زرین از مجموع 108512 رای مأخوذه ، محمد مهدی افشاری با 27611 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه فلاورجان از مجموع 73869 رای مأخوذه ، سیدناصر موسوی لارگانی با 18067 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه كردكوی ،تركمن و بندرگز از مجموع 118610 رای مأخوذه ، محمدجواد نظری مهر با 19782 رأی و عبدالحكیم فیروزی با 19162 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه آبادان از مجموع 86927 رای مأخوذه ، جواد سعدون زاده با 20239 رأی و سیدعلی موسوی حرف با 19361 رأی و سید حسن دهدشتی با 17841 رأی و عبدالله كعبی با 15384 رأی و محمد گذاری با 12194 رأی و محمد سعید انصاری با 12186 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه ایذه و باغملك از مجموع 139443 رای مأخوذه ، سید هادی طباطبایی با 22690رأی و علی رضا دهقانی با 21141 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر و آبدانان از مجموع 91340 رای مأخوذه ، علی عزتی با 14856 رأی و ماجد نظری با 11499 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه نجف آباد ، تیران و كرون از مجموع 107214آراء مأخوذه ، حمید سعادت با 17135 رأی و محمد مهدی مظاهری تهرانی با 16561 رأی به دوره دوم راه یافتند .

در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج از مجموع 113069 آراء مأخوذه ، عباسعلی رستمی ثانی با 27719 رأی و هادی شوشتری با 22172 رأی به دوره دوم راه یافتند.

در حـوزه انتخابیه سمیرم از مجموع 46627 رای مأخوذه ، بهروز جعفری با 18899 رأی حائز اكثریت آرا شد .

در حـوزه انتخابیه میناب، رودان و جاسك از مجموع 191111 رای مأخوذه ، سیدعلی میرخلیلی با 68717 رأی حائز اكثریت آرا شد .

در حـوزه انتخابیه شادگان از مجموع 60096 رای مأخوذه ، مجید ناصری نژاد با 25756 رأی ، حائز اكثریت آراء شد .

در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی و بخش هفتگل از مجموع 90799 رای مأخوذه ، امیدوار رضایی میرقائد با 37062 رأی ، حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس از مجموع 83661 آراء مأخوذه، محمدكریم عابدی با 31325 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار از مجموع 89318 آراء مأخوذه ، محمدرضا سجادیان با 28907 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه بندرعباس ، قشم ، ابوموسی ، حاجی‌آباد و خمیر از مجموع 250340 آراء ماخوذه، سیدمصطفی ذوالقدر با 81261 رأی ، محمد عاشوری تازیانی با 78974 رأی و محمدامین فرج زاده با 63938 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه شاهین شهر ، برخوار و میمه از مجموع 67935 آراء ماخوذه، سیدمحمود حسینی دولت آباد با 26410 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستك و پارسیان از مجموع 89730 آراء مأخوذه، احمد جباری با 50788 رای حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان از مجموع 132514 آراء مأخوذه ، حسین ابراهیمی با 55382 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه علی‌آباد كتول از مجموع 61805 آراء ماخوذه ، اسداله قره‌خانی آكوستانی با 22186 رای حائز اكثریت آراء شد .

- در حوزه انتخابیه فریمان ، سرخس و احمدآباد رضویه از مجموع 111018 آراء مأخوذه ، سیدحسین حسینی با 35803 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه بجنورد ، جاجرم ، مانه و سملقان از مجموع 188076 آراء مأخوذه ، محمد مهدی شهریاری با 59017 رأی و موسی الرضا ثروتی با 57579 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

ـ در حوزه انتخابیه كاشمر ، بردسكن و خلیل‌آباد از مجموع 136916 آراء مأخوذه، محمدرضا خباز با 70961 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه كاشان از مجموع 134934 آراء مأخوذه ، اصغرگرانمایه‌پور با 44762 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب از مجموع 97791 آراء مأخوذه، حشمت‌اله فلاحت پیشه با 35051 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد از مجموع 213498 آراء ماخوذه ، غلامرضا اسدالهی با 111866 رأی حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه نیشابور از مجموع 187176 آراء مأخوذه ، سیدعلی حسینی با 71991 رأی و حسین سبحانی نیا با 65900 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 87584 آراء مأخوذه، حسین اسلامی با 41633 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 173959 آراء مأخوذه ، حسینعلی شهریاری با 85380 رأی و پیمان فروزش با 73518 رای حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد از مجموع 137567 آراء ماخوذه ، علی‌اكبر قبادی حمزه‌خانی 31860 رای و حسن شباپور با 29072 به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه سراب از مجموع 69091 آراء مأخوذه ، یوسف داوری با 14547 رای و مجید نصیرپور سردهایی با 13354 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه دیر و كنگان و جم از مجموع 76975 آراء مأخوذه ، قیصر صالحی با 18022رای و عسگر جلالیان با 15472رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان از مجموع 128318 آراء ماخوذه، كمال دانشیار با 18646 رای و خلیل حیات مقدم با 18637 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه جهرم از مجموع 100675آراء ماخوذه، محمدمهدی شجاعی‌فر با 23566 رای و محمدرضا رضایی كوچی با 19953 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه اهر - هریس از مجموع 94794 آراء ماخوذه ، غلامحسین مسعودی ریحان با 15666 رای و عباس فلاحی بابا جان با 14680 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه میاندوآب ، شاهین دژ و تكاب از مجموع 170598 آراء ماخوذه ، جهانبخش محبی‌نیا با 54007 رای حائز اكثریت آراء شد. محمدعلی میرزایی با 41909 رأی و علی نقی اقدسی با 31826 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا از مجموع 214584 آراء ماخوذه ، سیدعلی طاهری با 79066 رای حائز اكثریت آراء شد و عبدالحسین ناصری با 46395 رای و عبدالناصر ایزدی با 44326 رای به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه همدان از مجموع 200575 آراء ماخوذه، حمیدرضا حاجی‌بابایی با 109975 رای حائز اكثریت آراء شد و سیدمحمد كاظم حجازی با 39024 رای و سیدمرتضی حسنی حلم با 29457 رای به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند از مجموع 93875 آراء ماخوذه سیدمحمد سادات ابراهیمی با 19299 رای و حیدر سیدی با 9015 رای به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه خوی از مجموع 120095 آراء ماخوذه آقایان ایوب ایوبی با 23779 رأی و مؤید حسینی صدر با 22161 رأی به دور دوم راه یافتند .

- در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع 127081 آراء مأخوذه، سیروس سازدار 38527 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه بویین زهرا از مجموع 68831 آراء ماخوذه، روح‌الله جانی عباس پور با 36171 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر، كارزین و فراشبند از مجموع 133718 آراء ماخوذه، سید یونس موسوی سرچشمه با 36475 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر از مجموع 85080 آراء مأخوذه، سیدناصر موسوی با 22754 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه سپیدان از مجموع 60836 آراء مأخوذه، سید عنایت‌الله هاشمی با 27138 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از مجموع 80140 آراء ماخوذه ، سیدمحمد مهدی پور فاطمی با 23686 رأی حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه اسفراین از مجموع 56655 آراء ماخوذه، هادی قوامی با 38357 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

ـ در حوزه انتخابیه كلیبر و بخش هوراند از مجموع 60996 آراء ماخوذه، ارسلان فتحی‌پور با 28293 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه شازند از مجموع 60 هزار و 429 آرای ماخوذه، محمود احمدی بیغش با 18 هزار و 186 رای حائز اكثریت آرا شدند.

- در حوزه انتخابیه آستارا از مجموع 42 هزار و 875 آرای ماخوذه، فرهاد دلقپوش با 18 هزار و 269 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود از مجموع 48 هزار و 730 آرای ماخوذه، رضا عبداللهی با 18 هزار و 450 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه لارستان و خنج از مجموع 109 هزار و 251 آرای ماخوذه، علی‌اصغر حسنی با 32 هزار و 865 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه رفسنجان از مجموع 119 هزار و 25 آرای ماخوذه، حسین هاشمیان با 750 هزار و 86 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه چابهار، كنارك و نیكشهر از مجموع 133 هزار و 955 آرای ماخوذه، یعقوب جدگال با 71 هزار و 448 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه بابل از مجموع 192670 آراء ماخوذه، محسن نریمان با 66423 رای و علی كریمی فیروزجایی با 57151 رای حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه سراوان از مجموع 94685 آراء ماخوذه، عبدالعزیز جمشیدزهی با 33494 رای حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه گناباد از مجموع 64315 آراء ماخوذه، مهدی مهدی‌زاده با 23012 رای حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه خرمشهر از مجموع 53923 آراء ماخوذه، مصطفی مطورزاده با 14678 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع 145286 آراء ماخوذه، ستار هدایت خواه با 71988 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه دزفول از مجموع 126622 آراء ماخوذه، سیداحمد آوایی با 37281 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه كنگاور ، صحنه و هرسین از مجموع 87399 آراء ماخوذه، سیدجواد زمانی با 34402 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولات از مجموع 132700 آراء مأخوذه، محمدعلی رضایی با 64908 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه خلخال و كوثر از مجموع 54404 آراء ماخوذه، بشیر خالقی با 14547 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع 102410 آراء ماخوذه، محمد محمدی با 29596 رای حائز اكثریت آراء شد.

ـ در حوزه انتخابیه تویسركان از مجموع 54670 آراء مأخوذه ، آقای شهریار طاهرپور با 23652 رأی حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه خاش از مجموع آراء ماخوذه 80429 رای حمیدرضا پشنگ با 40688 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه رودبار از مجموع آراء ماخوذه 63505 رای صمد مرعشی با 26623 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه ماكو و چالدران از مجموع آراء ماخوذه 97282 رای سلیمان جعفرزاده با 27561 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه ملكان از مجموع آراء ماخوذه 63118 رای سلمان خدادادی با 26240 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه مینودشت و كلاله از مجموع آراء ماخوذه 132024 رای سیدنجیب حسینی با 41657 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شوش از مجموع آراء ماخوذه 81610 رای سیدجاسم ساعدی با 27431 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه پاكدشت از مجموع 70142 رای فرهاد بشیری با 24785 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان گنبد كاووس از مجموع آرای ماخوذه131 هزار و 814 رای بایرام گلدی برمك با 24 هزار و 647 رای و عبدالله رستگار با 22 هزار و 252 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان رامیان و آزادشهر از مجموع آرای ماخوذه 80 هزار و 428 رای مرادعلی منصوری رضی با 17 هزار و 284 رای و عباس حق‌پرست با 14 هزار و 695 رای به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان بستان‌آباد از مجموع آرای ماخوذ 47 هزار و 660 رای محمد وحدتی هلان با 9 هزار و 251 رای و احد خیری 8 هزار و 149 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان نقده از مجموع آرای ماخوذه 76 هزار و 271 رای جمال خضری با 18 هزار و 436 رای و علی زنجانی حسنلویی با 14 هزار و 760 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان ملایر از مجموع آرای ماخوذه 105 هزار و 352 رای امین حسین رحیمی با 34 هزار و 343 رای حائز اكثریت آرا شدند و برای تعیین یك نماینده دیگر سیدمحمد حسن فاضلیان با 24 هزار و 764 رای و حسن ونایی با 21 هزار و 842 رای به دوره دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان مباركه از مجموع آرای ماخوذه 37 هزار و 124 رای سیدمحمد جعفر سادات موسوی با 8 هزار و 341 رای و سیدعلی محمد موسوی مباركه با 6 هزار و 645 رای به دوره دوم را یافتند.

- در حوزه انتخابیه بروجرد از مجموع 108 هزار و 823 رای علاءالدین بروجردی با 53 هزار و 661 رای حائز اكثریت آرا و هادی مقدسی با 26 هزار و 145 رای و هادی گودرزی 25 هزار و 357 رای به دوره دوم راه یافتند.

-در حوزه انتخابیه شهرستان مشكین شهر از مجموع آراء ماخوذه 69723 رای یونس اسدی 25123 رای حائز اكثریت آراء شد.

-در حوزه انتخابیه شهرستان كازرون از مجموع آراء ماخوذه 130674 رای غلامرضا دهقان ناصرآبادی 55289 رای حائز اكثریت آراء شد.

-در حوزه انتخابیه شهرستان نور و محمودآباد از مجموع آراء ماخوذه 91552 رای احمد ناطق نوری 43558 رای حائز اكثریت آراء شد.

-در حوزه انتخابیه شهرستان صومعه سرا از مجموع آراء ماخوذه 64694 رای سیدكاظم دلخوش اباتری 20121 رای حائز اكثریت آراء شدند.

- درحوزه انتخابیه شهرستان زابل و زهك از مجموع آراء ماخوذه 153255 را آقایان عباسعلی نورا 48841 و نظر دهمرده قلعه نو 40135 رای حائز اكثریت آراء شدند.

- در حوزه انتخابیه شهرستان فومن از مجموع آراء ماخوذه 46026 رای علی میرزائی 22963 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان خمینی شهر از مجموع آراء ماخوذه 73105 رای سیدمحمد جواد ابطحی 24101 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان شهربابك از مجموع آراء ماخوذه 43703 رای مصطفی رضا حسینی 15947 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان گلپایگان و خوانسار از مجموع آراء ماخوذه 46984 رای محمدابراهیم نیكونام 19704رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان فسا از مجموع آراء ماخوذه89874 رای محمدحسن دوگانی آغچقلو 48016 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان هشترود و چاراویماق از مجموع آراء ماخوذه 47506 رای غفار اسماعیلی 13812رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان بابلسر از مجموع آراء ماخوذه 75494رای آقای مقداد نجف‌زاده 29796 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان نی‌ریز و استهبان از مجموع آراء ماخوذه 83970 رای محمدسقایی 37205 رای حائز اكثریت آراء شد.

- در حوزه انتخابیه تفت و میبد از كل آرای ماخوذه 46 هزار و 823 برگ رای سیدجلال یحیی‌زاده فیروزآباد با 31 هزار و 51 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه قائنات از كل آرای ماخوذه 87 هزار و 376 برگ رای موسی قربانی با 44 هزار و 654 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر از كل آرای ماخوذه 32 هزار و 757 برگ رای محمد ضابطی طرقی با 11 هزار و 631 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه لنگرود از كل آرای ماخوذه 62 هزار و 884 برگ رای مهرداد یائوج لاهوتی با 24 هزار و 172 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه بهشهر و نكاء و گلوگاه از كل آرای ماخوذه 140 هزار و 940 برگ رای احمد علی مقیمی با 46 هزار و 243 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه بندرانزلی از كل آرای ماخوذه 54 هزار و 31 برگ رای حسن خسته‌بند با 24 هزار و 557 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه لاهیجان از كل آرای ماخوذه 82 هزار و 469 برگ رای یوسف قاسمی گولك با 21 هزار و 552 رای حائز اكثریت آرا شدد.

- در حوزه انتخابیه بیجار از كل آرای ماخوذه 46 هزار و 552 برگ رای بهمن مرادنیا با 12 هزار و 400 رای حائز اكثریت آرا شدند.

- در حوزه انتخابیه دشتستان از كل آرای ماخوذه 109 هزار و 145 برگ رای جوانشیر كدخداپور با 29 هزار و 305 رای حائز اكثریت آرا شدند.

- در حوزه تنكابن و رامسر از مجموع آرا 107 هزار 135 رای ابوالفضل نیك نام با تعداد 35 هزار و 959 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در شهرستان مهاباد از مجموع آرا 59 هزار و 966 رای جلال محمودزاده با تعداد 30 هزار و 799 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در شهرستان آمل از مجموع آرا 127 هزار 963 رای عزت‌الله یوسفیان ملا با تعداد 50 هزار و 240 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان اردستان از مجموع 24 هزار و 78 رای سیدمصطفی طباطبایی‌نژاد با تعداد 11 هزار و 447 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در شهرستان قروه از مجموع 81 هزار و 446 رای سیدعماد حسینی با تعداد 29 هزار و 524 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در شهرستان خمین از مجموع 51 هزار و 540 رای محمدحسین مقیمی با تعداد 29 هزار و 244 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان درگز از مجموع آرا ماخوذه 41 هزار و 56 رای محمدعلی دلاور با 15 هزار و 100 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان از مجموع آرا ماخوذه 35 هزار و 954 رای علیرضا سلیمی با 12 هزار و 346 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان اردكان از مجموع آرا ماخوذه 35 هزار و 712 رای محمدرضا تابش با 14 هزار و 562 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان شهرضا و سمیرم و سفلی از كل آرا ماخوذه 57 هزار و 261 رای عوض حیدرپورشهرضایی با 24 هزار و 65 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر و كلیایی از مجموع آرا ماخوذه 48 هزار و 3 رای محمد حسین حیدریان با تعداد 15 هزار و 696 رای حائز اكثریت آرا شده است.

- در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب از مجموع 91 هزار و 539 را ی ماخوذه فرهاد تجری با 20 هزار و 71 رای و فتح الله حسینی با 13 هزار و 224 رای حائز اكثریت آرا شدند و به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه گرمی از مجموع 50 هزار و 220 رای ماخوذه ولی اسماعیلی 13 هزار و 405 رای رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه سمنان از مجموع 67 هزار و 936 رای مصطفی كواكبیان با مجموع 20 هزار و 789 رای حائز اكثریت ارا شد.

- در حوزه انتخابیه رزن از مجموع 46 هزار و 697 رای محمد مهدی مفتح با مجموع 33 هزار و 19 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه آباده بوانات و خرم دید از مجموع 79 هزار و 380 رای داود محمد جانی با مجموع 12 هزار و 370 رای و محمود محمدی با 10 هزار و 442 رای به دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه زرند و كوه بنان از مجموع 72 هزار و 456 رای حسین امیری خامكانی با مجموع 29 هزار و 802 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه دامغان از مجموع 41 هزار و 764 رای حسن ملك محمدی با 10 هزار و 649 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه بم از 142 هزار و 691 رای موسی غضنفر آبادی با 104 هزار و 496 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه اقلید از 50 هزار و 350 رای ابوالقاسم رحمانی با 11 هزار و 295 رای و الیاس طاهری با 11 هزار و 43 رای دور دوم راه یافتند.

- در حوزه انتخابیه فریدون، فریدون شهر و چادگان از 78 هزار و 653 رای بهمن محمدی با 21 هزار و 280 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه شیروان از 75 هزار و 189 رای محمدرضا حسینی‌نژاد با 31 هزار و 700 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه اسدآباد از 56 هزار و 446 رای اكبر رنجبرزاده با 15 هزار و 594 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه تفرش از 41 هزار و 103 رای بهمن اخوان با 17 هزار 746 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه سلماس از 71 هزار و 618 رای علی اكبر آقایی مقانجویی با 34 هزار و 935 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه پل دختر از 46 هزار و 587 رای علی كائیدی با 22 هزار و 376 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه نائین از 33 هزار و 121 رای حسین حسنی بافرانی با 17 هزار و 478 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه نهاوند از مجموع 84 هزار و 864 رای مهدی سنایی با 25 هزار و 716 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه چناران و طرقبه از 85 هزار و 79 رای محمد دهقانی نقندر با 38 هزار و 857 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه از 48 هزار و 766 رای محمدرضا صابری با 14 هزار و 809 رای حائز اكثریت آرا شد.

- در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات از 82 هزار و 16 رای سید فتح الله حسینی با 31 هزار و 367 رای حائز اكثریت آرا شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین