کد خبر: ۷۳۰۳۵۸
تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹

باند قاچاق اتباع خارجی در شهر ری منهدم شد

 فرمانده انتظامی شهرستان ری، اعلام کرد: در پی خبر واصله مبنی بر قاچاق اتباع کشور افغانستان غیرمجاز در محدوده کهریزک این موضوع در دستور کار قرار گرفت و در یک عملیات مشترک عوامل پاوا شهرستان ری و پاوا غرب استان تهران این باند منهدم شد.
باند قاچاق اتباع خارجی در شهر ری منهدم شد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ دوستعلی جلیلیان شامگاه سه شنبه با بیان اینکه موضوع انهدام این باند با توجه به اهمیت و حساسیت قبل از انجام عملیات در شورای تامین شهرستان ری مطرح و در دستور کار قرار گرفت، به خبرنگاران گفت: در اولین گام شناسایی ابعاد و زوایای فعالیتهای مجرمانه قاچاقچیان اتباع در دستور کار قرار گرفته و در یک عملیات مشترک این باند به وسیله عوامل انتظامی منهدم شد.

وی در خصوص عملیات نیز اظهار داشت: عملیات انهدام این باند قاچاق اتباع در آدرس جاده قدیم قم، کهریزک، میدان عشقی انجام شد و طی آن ۱۴۲ اتباع غیرمجاز کشور افغانستان جهت طرد از کشور تحویل اردوگاه عسگرآباد ورامین شدند.

جلیلیان با اشاره به اینکه انهدام باند قاچاق انسان با دستور قضایی انجام گرفت، خاطرنشان کرد: سه نفر از قاچاقچیان انسان به هویتهای معلوم و تعداد سه نفر دیگر از اتباع (نگهبانان سوله) به هویتهای مشخص دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری پراید توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به یگان دلالت شدند.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، این شهرستان به دلیل داشتن صنایع مختلف صنعتی و کشاورزی و به دلیل همجواری با کلان شهر تهران همواره یکی از مقاصد اتباع خارجی به خصوص افغانستانی ها و پاکستانی ها است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین