کد خبر: ۷۳۱۵۵۹
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
امروز انقلاب در مسیر بعثت و عاشورا است که بسترسازظهور است

جانشین فرمانده ناجا: در اغتشاشات خوزستان، حق با مردم بود

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در اغتشاشات خوزستان حق با مردم بود، اما دشمن از این مساله سو استفاده کرده، اما ناجا در کنار مردم آمد و این توطئه را خنثی کرد.
جانشین فرمانده ناجا: در اغتشاشات خوزستان، حق با مردم بود
آفتاب‌‌نیوز :

سومین روز از هفته ناجا با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه عمومی یگان‌های ویژه ناجا برگزار شد.

به گزارش فارس، جانشین فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: همین که در عصر انقلاب اسلامی و مدیریت ولایت فقیه زندگی می‌کنیم برای ما توفیقی است و توفیق بیشتر اینکه لباس نیرو‌های مسلح را به تن داریم و بالاتر اینکه فرمانده ما یک فقیه و مجتهد در جایگاه، ولی فقیه و نایب امام عصر (عج) است و این تفاوت نیروی مسلح ما نسبت به سایر کشورهاست چراکه وصل به طاغوت نیست و به دین وصل است و در هر عرصه‌ای که وارد می‌شود موفق و پیروز است.

سردار رضایی تصریح کرد: از سرمایه‌های نیروی مسلح اعتماد مردم است که نتیجه هدایت فرمانده کل قوا است. امروز نیرو‌های مسلح ایران در جهان زبانزد و سرافراز است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی مسلح همه چیز را در راه خدا می‌بیند و امروز نیروی مسلح ما در داخل جغرافیای سیاسی ایران و چه در مرز‌ها به عنوان مستشار بت شکن است؛ مدافعان حرم پوزه استکبار را به خاک مالیده و استکبار در آخر از منطقه خارج شده و مردم آن‌ها را از افغانستان با ذلت و خواری فراری دادند.

وی با بیان اینکه موج انقلاب اسلامی به برکت انسجام نیرو‌های مسلح در ایران دیده می‌شود جبهه مقاومت بخشی از مسیر نیروی مسلح و شعاع انقلاب اسلامی است تصریح کرد: امروز انقلاب در مسیر بعثت و عاشورا است که بسترسازظهور است. امروز نیروی مسلح مفتخر است که خود را بسترساز ظهور می‌بیند، چرا که بعد از ۴۱ سال از انقلاب منسجم‌تر در انجام وظایف قانونی و الهی هستیم.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ناجا امروز تکیه‌گاه و در کنار مردم بوده و در بسیاری از موارد، چون بحران کرونا و برقراری امنیت در انتخابات در کنار مردم بوده است اظهار داشت: دشمنان از ابتدای انقلاب، کودتا، جنگ تحمیلی و ترور‌ها را آغاز کردند که همه را خنثی کردیم. ایران اسلامی امن است در حالی که هجمه‌های سیاسی و فرهنگی تحمیل کردند، اما به خود آن‌ها برگشت. ناجا خادم مردم است و مردم از ناجا اقتدار توام با مهربانی می‌بیند.یگان ویژه ناجا همه کاره است در کنار مردم قرار دارد در سیل، انتخابات، کرونا و ... و باید گفت یگان ویژه در برابر ناهنجارکنندگان و ناامن کنندگان بت شکن است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در اغتشاشات خوزستان حق با مردم بود، اما دشمن از این مساله سو استفاده کرده، اما ناجا در کنار مردم آمد و این توطئه را خنثی کرد؛ باید گفت که قوای یگان ویژه، اسلامی است و هوشمندانه عمل می‌کند، حقوق شهروندی را حفاظت کرده و پاسدار ارزش‌ها است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز روح حاکم بر یگان ویژه انقلابی بودن و هوشمندانه عمل کردن است؛ دشمن توطئه و فتنه‌های بسیاری ایجاد می‌کند مثل توطئه‌های سال‌های ۹۸، ۹۹ و ۸۸ که همه خنثی شد و در فتنه ۸۸ یگان ویژه خوش درخشید.

سردار رضایی با بیان اینکه امروز نیرو‌های مسلح به یگان ویژه افتخار می‌کند بر ادامه این مسیر تاکید کرد و گفت: امروز یگان ویژه نیروی استراتژیک در منطقه و شکست ناپذیر است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین