کد خبر: ۷۳۱۸۵۴
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹

آمارهایی از دیدار ایران و کره

تیم های ملی ایران و کره جنوبی در هفته چهارم از رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ امشب با یکدیگر دیدار کرده و درحالی به تساوی یک بریک رسیدند که آمارها از برتری نسبی کره ای ها حکایت دارد.
آمارهایی از دیدار ایران و کره
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس آنچه که از آمار این دیدار به دست آمده است، تیم ملی ایران در ۴۶ درصد از زمان بازی مالکیت توپ و میدان را دراختیار خود داشت و مابقی این زمان کره ای ها حاکم بر زمین بودند.

ملی پوشان کشورمان درحالی ۱۲ بار اقدام به شوت زنی کردن که سه شوت آنان در چارچوب بود و در نقطه مقابل کره ای ها ۱۶ بار شوت زدند که چهار شوت آنان در چارچوب دروازه ایران بود.

کره ای ها دراین دیدار ۵۰۹ بار توپ را با ضریب ۸۳ درصدی درست بین خود رد و بدل کردند و یاران «علیرضا جهانبخش» نیز ۴۲۹ بار در حالی به یکدیگر پاس دادند که ضریب پاس های درست آنان ۷۷ درصد بود.

کره ای ها دراین دیدار چهار بار از روی نقطه کرنر توپ را به روی دروازه ایران ارسال کردند و در عوض به شاگردان «دراگان اسکوچیچ» سه بار استفاده از این امکان را داشتند.

ملی پوشان کشورمان در این دیدار چهار بار در منطقه آفساید قرار گرفتند این درحالی بود که داور ۲ بار کره ای ها را در این منطقه متوقف کرد.

بدون شک با این آمار باید عنوان کرد تیم ملی کره به نسبت تیم ملی کشورمان عملکرد مناسب تری داشته است اما با این همه آنان همچنان در جایگاه دوم جدول گروه A و پس از ملی پوشان کشورمان قرار دارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین