کد خبر: ۷۳۱۹۳۴
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
آیا بررسی این لایحه به درخواست دولت متوقف می‌شود؟

تجمع تعدادی از نمایندگان درباره لایحه رتبه‌بندی معلمان

تعدادی از نمایندگان که خواستار بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان با اولویت هستند، در جایگاه هیات رئیسه مجلس تجمع کردند.
تجمع تعدادی از نمایندگان درباره لایحه رتبه‌بندی معلمان
آفتاب‌‌نیوز :

در جریان جلسه صحن علنی امروز چهارشنبه (۲۱مهر) مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نمایندگان که خواستار بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان با اولویت بودند، در جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند.

گفتنی است مدتی قبل پیش کلیات لایحه مذکور در صحن مجلس به تصویب رسید و جهت بررسی جزئیات آن به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شد. اکنون این لایحه آماده رسیدگی در صحن مجلس می‌باشد.

براساس شنیده‌های خبرنگار ایلنا گفته می‌شود مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه غیرعلنی صبح یکشنبه و در زمان ارائه گزارش درخصوص بودجه از نمایندگان خواسته است که با توجه به هزینه بسیار زیاد طرح رتبه‌بندی معلمان و موجود نبودن منابع برای اجرای آن، از تصویب آن خودداری کنند.

در همین راستا در جلسه روز گذشته (۲۰ مهر) مجلس، محمد وحیدی نماینده بجنورد طی تذکری با اشاره غیرمستقیم به این اظهارات میرکاظمی، گفته بود: مجلس یازدهم در حال به سرانجام رساندن کار ۱۰ ساله دولت‌ها و مجالس گذشته در زمینه رتبه‌بندی معلمان است، چرا روند آن را متوقف می‌کنید؟ علیرغم جمع‌آوری یکصد امضا از نمایندگان برای در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه‌بندی معلمان، چرا بررسی این لایحه متوقف شده است؟ باید برای این موضوع پاسخ قانع کننده‌ای داشته باشید. صحبت‌های آقایان بذرپاش و میرکاظمی نباید در این خصوص تاثیرگذار باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین