کد خبر: ۷۳۳۳۴۴
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۸

گالوپ:۷۲ درصد از مردم ایران از عملکرد دولت رییسی رضایت دارند

وب سایت گالوپ اعلام کرد که طبق نتایج آخرین نظرسنجی ها، ۷۲درصد از مردم ایران از عملکرد دولت ابراهیم رییسی رضایت دارند و آن را تایید می‌کنند.
گالوپ:۷۲ درصد از مردم ایران از عملکرد دولت رییسی رضایت دارند
آفتاب‌‌نیوز :

موسسه گالوپ مستقر در واشنگتن با انتشار آخرین نظرسنجی‌های صورت گرفته گزارش داد که از هر ۱۰ نفر بزرگسال، بیش از هفت نفر عملکرد دولت رییسی را تایید می‌کنند.

آمار منتشر شده از نظرسنجی گالوپ صورت گرفته از ۲۴ تا ۳۱ آگوست (دوم تا نهم شهریور) سه هفته پس از روی کار آمدن دولت رئیسی صورت گرفته است.

موسسه گالوپ همچنین به مقایسه عملکرد دولت رییسی با روحانی پرداخت و اعلام کرد که رییسی در مدت کوتاه بدست گرفتن دولت توانسته برخلاف رییس جمهوری پیشین ایران از رضایت بیشتری برخوردار باشد.

آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ در دوران ریاست جمهوری روحانی که در نوامبر (آبان) ۲۰۲۰ در دوران همه‌گیری ویروس کرونا در ایران انجام شد، تقریباً یک سوم ایرانیان (۳۲ درصد) عملکرد روحانی را تایید کردند.

موسسه گالوپ در ادامه به عملکرد دولت رییسی در واکسیناسیون مردم ایران پرداخت و گزارش داد که قبل از انتخاب رییسی در ماه ژوئن (خرداد)، حدود ۵ درصد از جمعیت ایران حداقل تا حدی واکسینه شده بودند اما از آن زمان تاکنون درصد ایرانیان واکسینه شده حدود ۵۰ درصد شده است.

شرکت گالوپ که در ایران بیشتر با نام مؤسسه گالوپ شناخته می‌شود، یک شرکت مشاوره مدیریتی است که از معتبرترین موسسات نظرسنجی در جهان است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین