کد خبر: ۷۳۹۵۱۷
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

فیلم| فرود چترباز روی سیم برق ولتاژ قوی

چترباز برزیلی حین فرود تصادفا روی سیم‌های برق فشار قوی سقوط کرد، اما این حادثه خطری برای این فرد به همراه نداشت.
فیلم| فرود چترباز روی سیم برق ولتاژ قوی
آفتاب‌‌نیوز :

یک چترباز برزیلی پس از فرود روی سیم‌های برق فشار قوی از مرگ گریخت. این چترباز در حال فرود بود که بر اثر شدت وزش باد کنترل چتر خود را از دست داد و روی سیم‌های برق فرود آمد. این اتفاق در تاریخ ۱۸ نوامبر در منطقه چاریتاس در جنوب شرقی برزیل رخ داد. در این حادثه چترباز «خوزه دِ لاکردا»، عضو پلیس ریودو ژانیرو برزیل دچار جراحت شدید ستون فقرات شد.

ویدئویی که توسط شاهدان عینی تهیه شده چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو این چترباز در حال پرواز بر فراز دو ساختمان مرتفع دیده می‌شود. لحظاتی بعد او به لبه پشت بام یکی از دو ساختمان برخورد کرده و در ادامه بر اثر شدت جریان باد به سمت سیم‌های برق فشار قوی سقوط می‌کند. او در ادامه با عبور از میان سیم‌های برق فشار قوی با شدت زیادی به زمین برخورد می‌کند. در انتهای ویدئو صدای بلندی که حاصل برخورد این چترباز به زمین است، شنیده می‌شود. همچنین در این ویدئو صدای این چترباز که از شدت درد زیاد فریاد می کشد شنیده می شود.

افرادی که در خیابان رئوا کلوتیلده ماریا حضور داشتند بلافاصله به کمک این چترباز شتافتند. آقای لاکردا در ابتدا قادر به حرکت دادن دست و پای خود بود، اما بعدا پزشکان اعلام کردند که دچار جراحت شدید ستون فقرات شده است. او بلافاصله توسط ماموران آتشنشانی برای درمان به بیمارستان ایستادوآ آزِوِدو منتقل شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین