کد خبر: ۷۴۲۳۷۳
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

پافشاری نتانیاهو برای تمدید حفاظت ویژه از خانواده‌اش

نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی خواهان تمدید حفاظت ویژه برای خانواده‌اش از سوی سرویس امنیتی این رژیم شد.
پافشاری نتانیاهو برای تمدید حفاظت ویژه از خانواده‌اش
آفتاب‌‌نیوز :

 بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در کلیپی ویدیویی باردیگر ادعا کرد که زندگی ساره همسرش و فرزندانشان در حال حاضر در خطر است و آنها تهدیداتی را تنها به خاطر اینکه جزو اعضای خانواده یک نخست وزیر راست‌گرا هستند، دریافت کرده‌اند و نباید در تامین این حفاظت تردید کرد.

به گزارش العربیه، این درخواست بنیامین نتانیاهو در آستانه برگزاری نشست کمیته وزارتی امور شاباک در خصوص مسأله تامین حفاظت از اعضای خانواده نتانیاهو مطرح شده است با علم به اینکه قوانین اسرائیل، حفاظت رسمی از نتانیاهو را که جزو رهبران مخالف و نخست وزیر سابق بوده به خاطر اطلاع وی از اسرار دولتی امری الزام‌آور تلقی می‌کند اما ضرورتی را برای حفاظت از فرزندان و اعضای خانواده نخست وزیران سابق ایجاد نمی‌کند.

پیشتر یورام کوهن، رئیس سابق شاباک در پی این درخواست نتانیاهو اعلام کرده بود که دلایل واقعی‌ای الزام آوری برای فراهم کردن چنین حفاظتی که سالانه حدود یک میلیون دلار هزینه در بر دارد، وجود ندارد.

نتانیاهو و حامیان آن به دنبال سوء استفاده از تهدیدات سابق فرزندان نتانیاهو و همسرش برای ملزم کردن دولت به تداوم فراهم نمودن این حفاظت هستند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین