کد خبر: ۷۴۴۲۴
تاریخ انتشار : ۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: وقتی علی‌دایی هدایت ملی‌پوشان کشورمان را در ادامه بازیهای مقدماتی جام‌جهانی 2010 پذیرفت، هرگز تصور نمی‌کرد دچار مشکلات حاشیه‌ای با مسندنشینان فدراسیون فوتبال شود ولی پیش‌بینی‌های دایی نقش برآب شده است.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب، فدراسیون فوتبال مدتها با مربیان مختلف رایزنی‌کرد تا بالاخره بر روی گزینه «علی‌دایی»‌ به اجماع رسیدند و شبانه سکان هدایت تیم‌ملی به او سپرده شد، ولی صحبت‌های امروز دایی با یکی از خبرگزاری‌های داخلی حکایت از ایجاد شکاف بین او و مدیران فوتبال کشور دارد و به نظر می‌رسد اگر روند برنامه‌های تیم‌ملی به همین گونه پیش برود،دایی عطای هدایت ملی‌پوشان را به لقایش خواهد بخشید.

دایی که به شدت از نحوه عملکرد فدراسیون فوتبال در قبال انجام زمینه بازیهای تدارکاتی برای تیم‌ملی به شدت شاکی‌شده‌است، بالاخره نتوانست این مساله را در خود نگه دارد، لب به اعتراض‌گشود و از سیاستهای فدراسیون به شدت انتقاد کرد.

سرمربی تیم‌ملی که به تصور همگان رابطه حسنه‌ای با سازمان و فدراسیون فوتبال دارد حتی خواهان آن شده که اگر سیاست‌های فدراسیون همسو با برنامه‌های درخواستی او نیست، از صحنه کنار برود تا دیگران کار او را به سرانجام برسانند.

انتظار جامعه ورزش از "علی‌دایی" بیش از این است. اینکه او در آستانه بازی حساس برابر امارات متحده عربی دم از جدایی از تیم‌ملی زده،  چندان حرفه‌ای به نظر نمی‌رسد. 

شاید دایی به این ترتیب می‌خواهد شوکی به فوتبال کشور وارد کند ولی در مجموع این صحبت‌های مطرح شده او در رسانه‌های کشور به صلاح تیم‌ملی آن هم در آستانه دیدار حساسش در برابر شاگردان برونو متسو نیست.

اگر او توان ماندن در عرصه و جنگ برای ایجاد شرایط مناسب ملی را نداشت باید پیش از این بیشتر درباره پذیرفتن سکان هدایت تیم‌ملی می‌اندیشید و حال که قدم در این عرصه گذاشته و کار را آغاز کرده نباید پا پس بگذارد.

آبروی دایی نزد همه ورزشی‌های کشور محفوظ است و کسی نمی‌تواند به کارنامه سراسر افتخار او خدشه‌ای وارد کند ولی او که همیشه ورزشکاری حرفه‌ای با تفکری حرفه‌ای بوده بیش از این باید صبوری کند.

امیدواریم دایی به این نتیجه نرسیده باشد که حضورش در راس کادر فنی تیم‌ملی، تصمیمی عجولانه واشتباه بوده‌است. او نباید سرخورده شود آنهم در این شرایط حساس!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
-
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۸۷/۰۲/۱۰
0
0
آقاي شمشيري مثل اينكه شما هم ؛ اسب را گم كرده دنبال نعلش ميگرديد .وقتي پرورش تيم ملي حرفه اي(و نه احساسي)بهيچ عنوان در دستور كار نيست (نوجواناني كه بلحاظ روحي و فني استوار ومحكم تربيت شده باشند) آنوقت شما ازيكي از اعضاي همين تيم ملي (يعني علي دايي) انتظار داريد كه بقيه اعضا را تربيت وهدايت كند !؟؟ فوتبال باشگاههاي اروپايي را
مي بينم و لذت ميبرم اما بهيچ وجه حاضر به ديدن بازيهاي مثلاْ تيم ملي ايران نيستم وفقط از طريق اخبار نتايج را ميشنوم .
واقعاْ خسته نباشي آقاي شمشيري
ناشناس
|
-
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۸۷/۰۲/۱۰
0
0
تازه اين از نتايج سحر است ( البته سحري كه خيلي وقت كه غروبيده ) شما اينطور فكر نميكنيد ؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین