کد خبر: ۷۴۶۳۵۸
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس گفت: کار رسیدگی به کلیات لایحه بودجه از فردا در کمیسیون تلفیق آغاز می‌شود و روز چهارشنبه رای گیری در این باره انجام خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

رحیم زارع نماینده آباده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: در جلسه امروز جزئیات مربوط به برنامه کاری کمیسیون مشخص شد.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم متخذه جلسه کمیسیون برای بررسی آیین نامه داخلی مجلس ساعت ۱۴ امروز برگزار می‌شود و در صورت تصویب آیین نامه داخلی کمیسیون فردا (یکشنبه) وارد رسیدگی به کلیات لایحه بودجه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس اظهار داشت: پس از بررسی کلیات در جلسه فردا اعضای کمیسیون با رئیس قوه قضائیه و معاونین وی دیدار خواهند داشت. زارع خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون تلفیق در روز دوشنبه هفته جاری در سه نوبت به بررسی بودجه خواهند پرداخت و در جلسه اول شاخص‌های کلان اقتصادی کشور با حضور وزرای نفت و اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در جلسات دوم و سوم روز دوشنبه منابع و مصارف بودجه مورد بررسی قرار می‌گیرد و بودجه شرکت‌های دولتی در جلسه روز سه شنبه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس در پایان گفت: درنهایت اعضای کمیسیون در روز چهارشنبه هفته جاری کلیات بودجه را در کمیسیون به رأی خواهند گذاشت و گزارش آن را به هیأت رئیسه ارسال خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین