کد خبر: ۷۵۵۱۸۸
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴

قلعه‌نویی: هیچ اشتباهی نکردیم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: ما درباره استفاده از بازیکن گابنی هیچ اشتباهی انجام ندادیم. نامه نگاری‌ها را انجام دادیم و براساس آن به بازیکن‌مان بازی دادیم. چرا دوستان در رکن قضایی همان اوایل دستور موقت ندادند؟!
قلعه‌نویی: هیچ اشتباهی نکردیم
آفتاب‌‌نیوز :

امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان در گفت‌وگویی درباره کسر امتیاز از تیمش به دلیل استفاده از یک بازیکن غیرمجاز خارجی اظهار داشت: اگر سرمربی گل گهر سیرجان نبودم این مشکلات به وجود نمی‌آمد. ما در دادگاه الهی وجدانمان راحت است و هیچ اشتباهی انجام ندادیم. آن‌ها هم می‌دانند. امیداورام تسویه حساب نبوده باشد.

وی افزود: دو الی سه سوال دارم که برای من جای تعجب است. یکی از سوالاتم این است که گفتند این بازیکن این مشکل را دارد، اما چرا بعد از بازی اول دستور موقت ندادند؟! اگر اطلاعاتشان کامل نبود یک دستور موقت می‌دادند تا تعیین تکلیف شود. چرا گذاشتند بعد از سه الی چهار بازی اعلام کردند. شاید این مسائل به من برمی‌گردد!

سرمربی گل گهر سیرجان اضافه کرد: خیلی از آرا سه روزه می‌آید؛ یعنی یک باشگاه شکایت که می‌کند سه روز بعد جوابش را می‌گیرد. کمیته انضباطی می‌توانست دستور موقت بدهد. الان فلان باشگاه اعتراض می‌کند و سه روز بعد جوابش را می‌دهند، اما الان سوال من این است که چرا گذاشتند بعد سه بازی به طور شفاهی گفتند این بازیکن را بازی ندهید؟ خب می‌توانستند بعد بازی اول یک دستور موقت بدهند و تعیین تکلیف کنند که این‌ها همگی جای سوال دارد.

وی ادامه داد: فراز و نشیب را از بیرون برای ما درست کردند، ولی ما روند خود را ادامه می‌دهیم. بچه‌های ما تلاش زیادی می‌کنند و بازی‌های زیبایی انجام می‌دهند. همین که مردم ما را در فرودگاه و مکان‌های دیگر می‌بینند و می‌گویند ما بعد از تیم مورد علاقه خود بازی‌های گل گهر را می‌بینیم، به نظرم به اهدافمان رسیدیم؛ اما شما در باغی یک سال نیم زحمت کشیده باشید، یک روز در باغ را باز کنید و ببینید درختان باغ را آتش زدند. با ما این کار را کردند در صورتی که خودشان می‌دانند ما هیچ تخلفی انجام ندادیم.

سرمربی گل گهر اضافه کرد: ما مراحل قانونی را رفتیم. حداقل این بود که رکن قضایی می‌توانست یک دستور موقت بعد از اعتراض اول بدهد. حکم‌های همین چند هفته اخیر را ببینید امروز اعتراض می‌کنند به هفته نرسیده جواب اعتراض می‌آید.

قلعه نویی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال باعث تغییر فضای فدراسیون می‌شود، گفت: قرار شد شما ورود نکنید. ما با همه دوست هستیم و احترام همه را داریم و امیدواریم هر کسی به این مملکت می‌آید حالا نه در فوتبال بلکه هر مدیری که می‌آید هدفش خدمت به مردم باشد. ماجدی چند حسن خوب دارد یکی اینکه خودش فوتبالیست سطح بالایی بوده و فکر می‌کنم در قهرمانی آسیا با ما بود. تحصیلات آکادمیک دارد و لایه زیرین مدیریت را تجربه کرده است؛ کاری که در کشور‌های بزرگ دنیا انجام می‌شود.

سرمربی گل گهر افزود: برای گذراندن یک دوره به لورکوزن رفتم که مدیر این باشگاه بیست الی سی سال در بدنه باشگاه بود. میرشاد ماجدی هم در بیست سال گذشته در بدنه مدیریت بوده است. در کمیته جوانان، آموزش و در تایلند فعالیت‌های خوبی داشته و ورزشی و فوتبالی است و امیدوارم بتواند خدمت کند.

وی گفت: پس از انقلاب اسلامی چه در دوره نوآموز، مصطفوی، دادکان و هر کسی که از بدنه فوتبال آمده، چون فوتبالی بوده عملکردش خوب بوده است نه اینکه بقیه خوب نبوده‌اند، اما آنکه خاک فوتبال را خورده و فشار‌های داخل و بیرون زمین را تحمل کرده و بر کرسی مدیریت نشسته، با تمام وجود مسائل را حس می‌کند. شاید یک آدم سیاسی و نظامی این حس را درک نکرده و تجربه نداشته باشد.

قلعه نویی اظهار کرد: باید از (شهاب‌الدین) عزیزی خادم هم تشکر کنیم. در شرایط بدی فوتبال را تحویل گرفت و تلاش و کمک کرد، اما یکسری اتفاقاتی افتاد که به مدیریتش ضربه زد.

وی با بیان اینکه هنوز به ماجدی پیام تبریک نداده است، گفت: معمولا با کسانی که در راس کار هستند زیاد کار ندارم.

سرمربی گل گهر در پایان گفت: زیرساخت‌ها را درست نکردیم و دائم دروغ گفتیم و در آخر استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف شدند و الان ناراحت هستیم که چرا این اتفاق افتاده است. این اتفاق باید از سنوات گذشته می‌افتاد حالا دوستان می‌رفتند لابی می‌کردند. چه اشکالی داشت ۱۵ الی بیست سال پیش این مشکلات را اساسی حل می‌کردیم. بهتر است صورت مسئله را پاک نکنیم و به مردم دروغ نگوییم و با احساسات و عواطف مردم بازی نکنیم. الان فوتبال بخش اعظمی از زندگی مردم به ویژه جوانان محسوب می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین