کد خبر: ۷۵۸۳۰۹
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، شکایت باشگاه استقلال از شهر خودرو را رد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

آرای صادره کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون به شرح زیر است:

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی شکایت حسین دوستدار از باشگاه خوشه طلایی ثنا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۶۲۷ و ۱۵۳ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۵ میلیون و ۴۷۱ هزار و ۹۳۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۱۲۲ میلیون و ۸۴۷ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

* با توجه به شکایت علی میکائیلی از باشگاه فردوس قم، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ چهار میلیون و ۳۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۵۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* در پرونده شکایت علیرضا ربیع‌زاده از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۶۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* در پی شکایت باشگاه استقلال تهران از محمد جواد کیا و باشگاه شهر خودرو، کمیته وضعیت دعوی باشگاه استقلال تهران علیه محمد جواد کیا مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت مردود اعلام کرد. همچنین دعوی باشگاه استقلال علیه باشگاه شهر خودرو مبنی بر مطالبه غرامت و اعمال محرومیت را نیز مردود اعلام کرد.

* با توجه به شکایت علیرضا محمودی از باشگاه خوشه طلایی ثنا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۲۹۳ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۸ میلیون و ۱۹۰ هزار و ۷۳۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۱۱۶ میلیون و ۸۴۷ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

* در پی شکایت میلاد بحرانی‌پور از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۳۸۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* با توجه به شکایت عباس یحیی بیگی از باشگاه خوشه طلایی ثنا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۲۴۷ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۷ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۹۳۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۱۵۲ میلیون و ۸۴۷ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

* در پرونده شکایت محمد غلامی از باشگاه سپیدرود رشت درباره دعوی خواهان به میزان یک میلیارد ریال، کمیته وضعیت قرار رد دعوی را صادر کرد.

* در پی شکایت پوریا غلامی از باشگاه خوشه طلایی ثنا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۵ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۲ میلیون و ۵۶۶ هزار و ۳۳۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۱۵۴ میلیون و ۸۴۷ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

* با توجه به شکایت پویا عزیزپور از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۸۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظر خواهی خواهد بود.

منبع: فرارو
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین