کد خبر: ۷۶۳۷۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴
تبلیغات
بسیاری از کشور‌ها مانند کانادا و آمریکا قوانین مهاجرتی سخت و پیچیده‌ای دارند. اگر قصد مهاجرت دارید، انتخاب وکیل ایرانی برای انجام کار‌های مهاجرتی، به شما کمک می‌کند تا این پیچیدگی‌ها و چالش‌ها را با کمک یک هم‌زبان به سادگی رفع کنید و از آن‌ها گذر کنید.
آفتاب‌‌نیوز :

انسان همیشه به دنبال بهترین‌ها است و یکی از انتخاب‌های او برای بهتر شدن، مهاجرت و فراهم کردن امکانات برای پیشرفت در آینده است.

طبق مقاله منتشر شده در وب‌سایت iranianexchange.com، مهاجرت تصمیمی سخت است که انجام آن شامل مراحل پیچیده‌ای است. با این وجود عده زیادی هستند که در رویای زندگی در شهر‌ها و کشور‌هایی با امکانات بهتر به سر می‌برند و برای اجرایی شدن رویایشان تلاش می‌کنند. داشتن وکیل مهاجرت برای اقدام به این کار، ضروری نیست. اما با توجه به این موضوع که پرونده‌ای مهاجرتی اغلب پیچیدگی‌های زیادی دارند و اگر شما زبان مقصد مهاجرت را به خوبی فرانگرفته باشید یا آشنایی مختصری با پرونده‌های حقوقی مهاجرتی نداشته باشید، ممکن است شکست بخورید. این شکست نه تنها به معنی عقب افتادن زمان مهاجرت شماست، بلکه ممکن است به معنای شکست کامل و عدم موفقیت در مهاجرت باشد. از این رو کمک گرفتن از وکیلی با سابقه و با تجربه که در شهر و کشور مورد نظر شما فعالیت دارد، امری عاقلانه محسوب خواهد شد. اما چرا باید سراغ وکیل مهاجرت ایرانی برویم؟

۱. وکلای مهاجرت عمیقاً سیستم حقوقی کشور مقصد را درک می‌کنند

وکلای مهاجرت در کمک به مهاجران و خانواده‌هایشان برای تضمین حق زندگی و کار در کشور مقصد تخصص دارند. آن‌ها بهتر از هرکسی سیستم مهاجرتی آن کشور و شهر‌های آن را می‌شناسند و می‌توانند راهنمایی‌های تخصصی در مورد وضعیت شما ارائه دهند. صحبت با یک وکیل مهاجرت ماهر در قوانین مهاجرت، حتی برای مدت کوتاه، ضروری است. شما بینش ارزشمندی در مورد فرآیند‌هایی مانند درخواست ویزا، اقدامات مربوط به شهروندی و باید‌ها و نباید‌ها به دست خواهید آورد.

۲. می‌توانید پرونده و درخواست خود را با یک متخصص آموزش دیده بررسی کنید

به یاد داشته باشید که تمام مطالب مربوط به پرونده خود را به وکیل مهاجرت حرفه‌ای نشان دهید. این شامل هر گونه مدارک قانونی یا استشهادنامه، تقویم یا تاریخ دادگاه، و همچنین سایر سوابق فیزیکی یا موارد مهم برای وضعیت مهاجرتی شما می‌شود. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد نگرانی‌های خود ارائه دهید، یک وکیل متخصص مهاجرت بهتر می‌تواند به شما کمک کند.

۳. درباره هزینه‌های احتمالی مهاجرت اطلاعات کسب می‌کنید

تا زمانی که با یک وکیل آموزش دیده که توسط کانون وکلای کشور مقصد تأیید شده صحبت نکنید، ممکن است از همه گزینه‌های موجود آگاه نشوید. اگر با یک وکیل مهاجرت ایرانی که با شما هم‌زبان است، مشورت نکنید، ممکن است آینده خود را به خطر بیندازید. در طول بحث خود، برآورد هزینه خدمات وکیل و همچنین مهاجرت را نیز دریافت خواهید کرد. مطمئنا هزینه مهاجرت از کشوری به کشوری دیگر متغیر است و این هزینه برای وکلای مهاجرت باسابقه و حرفه‌ای نیز متفاوت است.

۴. شما یک برنامه اقدام خواهید داشت

هنگامی که برای اقامت دائم و گرفتن شهروندی اقدام می‌کنید و درگیر این پروسه هستید، چالش‌ها می‌توانند غیرقابل حل به نظر برسند و عواقب خطا‌ها و اشتباهات می‌توانند هزینه‌بر باشند. بنابراین، اولین قدم شما باید برنامه ریزی برای صحبت با یک وکیل مجرب ایرانی و متخصص در قانون مهاجرت باشد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه در طول پرونده خود با بیشترین احتمال موفقیت پیش بروید. انتظار داشته باشید حتما در طول فرآیند پرونده خود با وکیل در ارتباط باشید و از او اطلاعات بخواهید و حتی اطلاعات را جایی یادداشت کنید. می‌توانید بعداً به این موارد مراجعه کنید، به خصوص اگر چندین وکیل یا شرکت حقوقی را مد نظر دارید.

سخن پایانی

بسیاری از کشور‌ها مانند کانادا و آمریکا قوانین مهاجرتی سخت و پیچیده‌ای دارند. اگر قصد مهاجرت دارید، انتخاب وکیل ایرانی برای انجام کار‌های مهاجرتی، به شما کمک می‌کند تا این پیچیدگی‌ها و چالش‌ها را با کمک یک هم‌زبان به سادگی رفع کنید و از آن‌ها گذر کنید.

صمیمیت بین شما و وکیل ایران بیشتر بوده و باعث می‌شود خیالتان از بابت مشکلات و چالش‌های پیش رو راحت باشد.

منبع: iranianexchange.com

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین