کد خبر: ۷۶۷۹۵۷
تاریخ انتشار : ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
رئیس کمیسیون بهداشت در مجلس یازدهم در واکنش به سفر خانواده محمدباقرقالیباف به ترکیه که گفته می‌شود برای خرید سیسمونی بود، به خبرنگار دیده‌بان ایران گفت: نباید گناه فرزند را به اسم پدر نوشت. گناه هیچکس به پای کس دیگری نوشته نمی‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

حسینعلی شهریاری افزود: بالاخره والدین تا زمانی که فرزندانشان تحت قیومیت والدین هستند زیر نظر آن‌ها هستند اما وقتی ازدواج می‌کنند تمامی تصمیماتشان را بدون در نظر گرفتن نظر والدین می‌گیرند.

رئیس کمیسیون بهداشت: آقای قالیباف کرونا گرفته بود، در مجلس می‌خوابید و شاید در جریان سفرهای خانواده نبود/ همسرش هم بدون اذن او رفته بود!

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر این نکته که هر کسی مسئول اعمال خودش است اظهار کرد: هر کسی مسئول کار خودش است و نمی‌شود گفت چون دختر آقای قالیباف به ترکیه رفته پس اشکال از او است!

این نماینده مجلس با بیان بی اطلاعی قالیباف از تصمیمات خانواده خاطرنشان کرد: برخی مواقع نمایندگان به‌ویژه آقای قالیباف که ریاست مجلس را بر عهده دارند، آنقدر گرفتاری دارند که اطلاعی از رفت‌وآمدها و تصمیمات خانواده ندارند.

وی ادامه داد: آقای قالیباف مدتی هم مبتلا به کرونا شده بودند و شب‌ها در مجلس می‌خوابیدند؛ به همین دلیل در جریان تصمیمات و سفرهای خانواده نباشند.

رئیس کمیسیون بهداشت درباره سفر همسر قالیباف بدون اذن وی اظهار کرد: تا زمانی‌که تاریخ پاسپورت منقضی نشده باشد نیازی به اذن همسر نیست و همسر آقای قالیباف هم به همین دلیل توانسته بدون اذن او به مسافرت خارج از کشور برود.

منبع: دیده بان ایران

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین