کد خبر: ۷۶۸۳۸۴
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴

ماجرای آتش‌سوزی در حرم امام رضا چه بود؟

مدیر عالی حرم مطهر رضوی گفت: گزارش‌های اولیه حاکی است یکی از خودروهای کفشوی حرم مطهر در محل خود پارک بوده که باطری این خودرو به دلیل نقص ایجاد شده آتش می گیرد.
ماجرای آتش‌سوزی در حرم امام رضا چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

مصطفی فیضی جمعه شب در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به جزئیات حادثه آتش‌سوزی افزود: در فاصله اندکی از این خودرو نیز چند بنر و مقداری مواد آتش زا وجود داشته که دچار حریق می‌شود و به تبع آن چند تخته فرش نیز آتش می‌گیرد اما خوشبختانه در همان دقایق اولیه، همه فرش‌های دیگر جمع آوری می‌شود و این حریق به‌طور کامل مهار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، وی ادامه داد: این حادثه در ورودی رواق حضرت زهرا(س) رخ داد که خوشبختانه در کمترین زمان حادثه کنترل و مدیریت شد.

مدیر عالی حرم رضوی گفت: با بروز این حادثه بلافاصله نیروهای اطفای حریق حرم مطهر وارد عمل شدند و آتش مهار و شرایط کنترل شد. هیچ آسیبی متوجه زائران گرامی نشده است.

فیضی با تشکر از آتش‌نشانی و یگان امداد و نجات حرم مطهر، تصریح کرد: با توجه به انجام اقدامات لازم و تامین شرایط ایمنی، خوشبختانه هم‌اکنون هیچ گونه نگرانی برای حضور زائران در صحن‌ها و رواق‌های مجاور وجود ندارد، شرایط صحن آزادی به روال عادی برگشته است و این صحن نیز به روی زائران باز خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین