کد خبر: ۷۶۸۶۲۰
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸

۶ تصادف ٣١ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن ٣١ نفر در پی وقوع ۶ تصادف خبر داد.
۶ تصادف ٣١ مصدوم بر جای گذاشت
آفتاب‌‌نیوز :

مجتبی خالدی، درباره جزییات این تصادفات اظهار کرد: ساعت ٠٩:٠۵ صبح روز جاری یک مورد تصادف بین یک دستگاه تانکر حمل سوخت گازوئیل و خاور به سامانه ١١۵ اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در آزادراه بروجرد- خرم آباد در استان لرستان اعزام شد.

وی ادامه داد: تکنسین های اورژانس پس از ١٠ دقیقه به محل رسیدند و به سرعت انجام اقدامات درمانی را برای فردی که طی این حادثه دچار مصدومیت شده بود آغاز کردند.

خالدی اظهار کرد: این حادثه یک مصدوم داشت که او برای تکمیل روند درمان به یکی از مراکز درمانی منتقل شد.

وی گفت: ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه حادثه تصادف دیگری به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که حاکی از واژگون شدن یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ بود.

وی با بیان اینکه این حادثه در مسیر بردگان، بروجن در استان چهارمحال و بختیاری رخ داده بود بود گفت: سه دستگاه آمبولانس به سرعت به محل حادثه اعزام شد.

خالدی ادامه داد: بر اساس گزارش تکنسین های اورژانس طی این حادثه ۵ نفر دچار مصدومیت شدند که هر پنج نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی با اشاره به وقوع حادثه واژگونی دیگری گفت: ساعت ۱۲:۵۴ روز جاری نیز یک مورد حادثه واژگون شدن خودرو پراید در سمنان، بلوار محراب به اورژانس اعلام شد.

وی ادامه داد: پس از اعلام این حادثه دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند که اولین آمبولانس در مدت زمان حدود ۴ دقیقه به محل رسید.

خالدی گفت: این حادثه پنج مصدوم بر جای گذاشته بود که برای همه آن ها اقدامات درمانی اولیه انجام شد و سپس به به مراکز درمانی منتقل شدند.

خالدی در ادامه از تصادف یک دستگاه مینی بوس و پیکان نیز خبر داد و گفت: ساعت ١٣:٣٠ روز جاری یک مورد حادثه تصادف بین خودرو پیکان و مینی‌بوس در استان کردستان به اورژانس کشور اطلاع داده شد که بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در محور دیواندره-سقز اعزام شدند.

وی ادامه داد: اولین آمبولانس در مدت زمان ٩ دقیقه به محل رسید.

سخنگوی اورژانس کشور اظهار کرد: طی این حادثه ٨ نفر دچار مصدومیت شدند که یک نفر در محل درمان شد و هفت نفر برای تکمیل روند درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

خالدی با اشاره به تصادف دیگری که ساعت ١۵:٣٨ روز جاری در استان زنجان رخ داده بود گفت: امروز یک مورد تصادف بین دو خودرو پراید و پژو ۴٠۵ در شهرستان خدابنده، روستای توپ‌قره به سامانه ١١۵ اورژانس اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که اولین آمبولانس در مدت زمان ٨ دقیقه به محل رسید.

خالدی گفت: این حادثه هفت مصدوم داشت که همگی به مرکز درمانی انتقال پیدا کردند.

سخنگوی اورژانس از تصادف دو دستگاه پراید و پژو پارس در محور کلاله استان گلستان نیز خبر داد و گفت: ساعت ١٧:٠۵ روز جاری یک مورد حادثه تصادف میان دو خودرو در محور کلاله، خط نو، سه راهی عرب بوران به سامانه ١١۵ اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی گفت: اولین آمبولانس در مدت زمان ١١ دقیقه به محل رسید و مشاهده شد که دو دستگاه خودرو پراید و پژو پارس با یکدیگر تصادف کردند و حادثه منجر به مصدوم شدن ۵ نفر شده است.

خالدی ادامه داد: با توجه به شرایط سه مصدوم نیاز به تکمیل روند درمان در مراکز درمانی داشتند که پس از انجام اقدامات اولیه منتقل شدند. دو مصدوم نیز در محل درمان شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین