کد خبر: ۷۷۰۵۱۸
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹

بازداشت یک زن مظنون به ارسال نامه تهدید آمیز به بنت

سرویس‌های اطلاعاتی و پلیس رژیم صهیونیستی از دستگیری یک زن ۶۵ ساله ساکن جنوب سرزمین‌های اشغالی مظنون به نوشتن نامه‌های تهدیدآمیز به خانواده «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم خبر دادند.
بازداشت یک زن مظنون به ارسال نامه تهدید آمیز به بنت
آفتاب‌‌نیوز :

اسرائیل امروز (دوشنبه) از دستگیری زنی ۶۵ساله توسط نیروهای امنیتی و پلیس رژیم صهیونیستی خبر داد و افزود: این زن در جنوب سرزمین‌های اشغالی زندگی می‌کند و مظنون به ارسال نامه‌های تهدیدآمیز به خانواده «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم اسرائیل است.

بر اساس این گزارش، سرویس‌های اطلاعاتی و پلیس رژیم صهیونیستی افزودند که بر طبق تحقیقات اولیه، انگیزه‌های این زن در ارسال نامه‌های تهدیدآمیز به خانواده نخست وزیر رژیم اسرائیل سیاسی است.

اولین نامه تهدید به مرگ نخست وزیر رژیم اسرائیل با اسلحه گرم در ۲۶ آوریل در دفتر قبلی که «گیلات بنت» همسر نخست وزیر در آن کار می‌کرد دریافت شد.

دو روز بعد نامه دوم برای یکی از پسران نخست وزیر همراه با حاوی مهمات واقعی (احتمالا" گلوله) ارسال شد که در این نامه ادعا شده بود خانواده «نفتالی بنت» در صورت‌عدم استعفا از سمت خود، مورد هدف قرار خواهند گرفت.

هفتم اردیبهشت رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که سرویس‌های اطلاعاتی داخلی این رژیم تحقیقات خود برای کشف منبع ارسال نامه تهدیدآمیز به «نفتالی بنت» نخست‌وزیر این رژیم را آغاز کردند و سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) نامه تهدیدآمیز برای نفتالی بنت را جدی می‌گیرد و در تلاش است تا به شخصی که نامه را ارسال کرده، برسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین