کد خبر: ۷۷۱۰۰۰
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۷

بیماری‌های روانی بایدن و دیگر روسای جمهور آمریکا

برنامه «ما مردم» (We The People) شبکه پرس تی‌وی این هفته به بیماری‌های روانی روسای جمهور آمریکا از آبراهام لینکن گرفته تا جو بایدن می‌پردازد.
آفتاب‌‌نیوز :

برنامه «ما مردم» به بهانه رفتارهای عجیب و غریب جو بایدن از زمان تصدی پست ریاست جمهوری، به سابقه اختلالات روانی در روسای جمهور آمریکا می‌پردازد.

این برنامه با اشاره به رفتارهای عجیب جو بایدن از جمله دست دادن با موجودات خیالی، به سوابق بیماری های روانی سایر روسای جمهور ایالات متحده از جمله بیل کلینتون، آبراهام لینکلن، تئودور روزولت، جان اف کندی و البته دونالد ترامپ می‌پردازد.

برنامه «ما مردم» میزبان دیوید سدیلو مدیر آموزش مرکز نوآوری سیاسی از تگزاس و ریک استاگنبورگ روانپزشک بازنشسته و فعال سیاسی از اورگان آمریکا است و این کارشناسان درباره سوابق اختلالات روانی روسای جمهور آمریکا سخن خواهند گفت.

دنیل آریا مجری برنامه از سدیلو و استاگنبورگ پیامدهای حضور یک رییس جمهور بی‌ثبات در راس قدرت آمریکا را جویا می‌شود و این سوال اساسی را مطرح می‌کند که آیا یکی از الزامات رئیس جمهور شدن در آمریکا داشتن اختلالات روانی و به تعبیر بهتر، دیوانه بودن است و واکنش افکار عمومی آمریکا نسبت به این پدیده چیست؟

برنامه «ما مردم» به تهیه‌کنندگی عاطفه سادات دربندی روز پنج‌شنبه ساعت ۱۱:۰۰ به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن همان روز ساعت ۲۳:۰۰، جمعه ساعت ۱۰:۰۰، شنبه ساعت ۰۷:۰۰ و ۱۹:۰۰ و یکشنبه ساعت ۰۳:۰۰ خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین