کد خبر: ۷۷۲۰۳۲
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶

متقاضیان و معترضان یارانه چه‌کار کنند؟

 شورای اطلاع‌رسانی دولت اعلام کرد «هموطنانی که تاکنون اصلاً یارانه دریافت نمی‌کردند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام به‌منظور بررسی وضعیت اقتصادی خانوار خود به «درگاه ملی خدمات دولت» به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند».
آفتاب‌‌نیوز :

شورای اطلاع‌رسانی دولت در پی دستور رئیس جمهور در خصوص بررسی وضعیت کلیه هموطنانی که تاکنون یارانه دریافت نمی‌کردند و اکنون متقاضی دریافت یارانه هستند، اطلاعیه‌ای صادر کرد و از این دسته هموطنان خواست برای ثبت‌نام به‌منظور بررسی وضعیت اقتصادی خانوار خود به «درگاه ملی خدمات دولت» به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند.

در این اطلاعیه از عموم جاماندگان یارانه‌ای که خواستار بررسی وضعیت خانوار خود هستند دعوت شدهده ابتدا به سایت my.gov.ir مراجعه و بر اساس کد ملی و استعلام دهک کاربر وضعیت دریافت یارانه خود را استعلام کنند و چنانچه خواهان بررسی مجدد دهک اعلام شده و قطع یارانه‌شان هستند، به آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

شورای اطلاع‌رسانی دولت در ادامه خاطر نشان کرد «در صورت پذیرش بازبینی مجدد، یارانه دهک خانوارهای جدید از اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ پرداخت خواهد شد».

این شورا همچنین از متقاضیان دریافت یارانه خواسته شده به‌منظور جلوگیری از اختلال در بررسی وضعیت خانوارها، بر اساس رقم آخر کد ملی خود (زوج و فرد) در روزهای تعیین شده مراجعه کنند که بر این اساس، کسانی که رقم آخر کد ملی آن ها زوج است در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و افرادی که رقم آخر کد ملی آنها فرد است در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه) برای استعلام وضعیت خانوار خود مراجعه کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین