کد خبر: ۷۷۲۱۱۴
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۵
هر چه داریم از مردمی است که امروز سفره‌هایشان کوچک و کوچک‌تر شده‌اند

نماینده چابهار: شوک تورمی چگونه توجیه می‌شود؟/ نظام بانکی ربا اندر ربا اندر ربا است

نماینده چابهار در مجلس یازدهم با بیان اینکه اصلاح ساختاری یک ضرورت تاریخی است، گفت: اما مگر قرار نبود بر اساس مصوبه مجلس سبد غذایی مورد نیاز خانوارها از طریق کالابرگ با قیمت شهریور ۱۴۰۰ قرار داده شود؟ این شوک تورمی را چگونه توجیه می‌کنید؟
آفتاب‌‌نیوز :

معین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: اصلاح ساختار اقتصادی یک ضرورت تاریخی است؛ اما مگر قرار نبود بر اساس مصوبه مجلس سبد غذایی مورد نیاز خانوارها از طریق کالابرگ با قیمت شهریور ۱۴۰۰ قرار داده شود؟ این شوک تورمی را چگونه توجیه می‌کنید؟ مبادا صندلی سبز باعث شود یادمان رود هر چه داریم از مردمی است که امروز سفره‌هایشان کوچک و کوچک‌تر شده‌اند.

نماینده چابهار در مجلس یازدهم از ساختار نظام بانکی کشور انتقاد کرد و گفت: نظام بانکی ما ربا اندر ربا اندر ربا است. از دولت سیزدهم انتظار داشته و داریم که برنامه مشخصی جهت اصلاح ساختار بانکی کشور ارئه کند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به مشکلات حوزه راه در استان چابهار، از رسیدگی نکردن به مشکلات معلمان خرید خدمات انتقاد کرد و گفت: شان حقوقی و انسانی این عزیزان خدشه دار شده است. برای ارتقا شرایط معیشتی‌شان تدبیر کنید.

سعیدی در پایان با اشاره به ضرورت توسعه سواحل مکران گفت: این توسعه باید در ارتقا شاخص‌های انسانی محقق شود. این منطقه در همه شاخص‌های انسانی رتبه آخر را دارد. امیدوارم رئیس جمهور انقلابی برای توسعه این سواحل تدبیر کنند؛ چرا که بنا بر گفته مقام معظم رهبری مردمان هر منطقه اولی بر توسعه منطقه هستند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین