کد خبر: ۷۷۲۳۵۶
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۴

پیروزی آاس‌رم در خانه تورینو و کسب سهمیه لیگ اروپا

دیدار تیم‌های فوتبال تورینو و آاس رم در هفته سی‌وهشتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا با پیروزی سه بر صفر جالوروسی به پایان رسید.
پیروزی آاس‌رم در خانه تورینو و کسب سهمیه لیگ اروپا
آفتاب‌‌نیوز :

دیدار تیم‌های فوتبال تورینو و آاس رم جمعه شب از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه در چارچوب هفته آخر رقابت‌های سری‌آ ایتالیا با قضاوت ماسیمیلیانو ایراتی در ورزشگاه المپیک تورین برگزار و با برتری سه بر صفر آاس رم به پایان رسید.

این بازی در شرایطی برگزار شد که آاس‌رم در ۵ بازی قبلی خود در سری آ موفق به پیروزی نشده است.

بازی رفت دو تیم با برتری یک بر صفر شاگردان ژوزه مورینیو همراه بود.

آاس‌رم به فینال لیگ کنفرانس اروپا نیز راه یافته است و فینال این دوره از رقابت‌ها قرار است ۴ خردادماه بین تیم‌های فاینورد و رم برگزار شود.

آاس‌رم بازی را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۳۳ توسط تامی آبراهام به گل اول خود دست پیدا کند. تامی آبراهام گل دوم خود و تیمش را از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند تا نیمه اول با برتری ۲ بر صفر آاس‌رم به پایان برسد.

شاگردان ژوزه مورینیو در نیمه دوم نیز توانستند در دقیقه ۷۸ باز هم از روی نقطه پنالتی این بار توسط لورنزو پلگرینی به گل سوم خود دست پیدا کنند تا خیال هوادارانشان را از پیروزی در این دیدار و کسب سهمیه لیگ اروپا تا حد زیادی راحت کنند.

با این نتیجه رم با ۶۳ امتیاز در رتبه ششم قرار گرفت و با فاصله چهار امتیازی از آتالانتا کسب سهمیه لیگ اروپا را قطعی کرد و در مقابل تورینو با ۵۰ امتیاز در رتبه دهم باقی ماند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین