کد خبر: ۷۷۳۴۴۵
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
نمی‌توانیم تیمی که از سه هفته قبل قهرمان شده را ۲۰ روز نگه داریم
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: نمی‌توانیم تیمی که از سه هفته قبل قهرمان شده را ۲۰ روز نگه داریم و تمرین کنیم تا تیم ملی برگردد و بعد یک بازی آخر را انجام دهیم.
آفتاب‌‌نیوز :

بیژن طاهری سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص زمان بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان، اظهار داشت: بنده با سهیل مهدی تماس گرفتم که تاریخ بازی هفته پایانی را از او بپرسم تا در اختیار سرمربی تیم قرار دهم که گفتند تیم ملی برای گرفتن ویزا عازم ترکیه است، اما شب گذشته که بازی تیم ملی با کانادا لغو شد، ما انتظار داریم هرچه زودتر این بازی برگزار شود. چراکه حق طبیعی همه ما و بازیکنانی که در طول فصل زحمت کشیدند، این است که در جشن قهرمانی باشند و سپس راهی تیم ملی شوند.

وی افزود: اگر بخواهند، می‌توانند بازی ما را در این هفته برگزار کنند و سپس بازیکنان راهی تیم ملی شوند یا اینکه بازیکنان به اردوی تیم ملی بروند و روز بازی به ما بپیوندند و برای ما بازی کنند و دوباره به تیم ملی برگردند. به نظر من فعلا لیگ ما در اولویت است چراکه ۲۹ هفته آن برگزار شده است. این هفته برگزار شود و سپس بازیکنان به تیم ملی بروند. ضمن اینکه شما به ما تاریخ هشتم را داده بودید و بازیکنان ما به همراه خانواده‌هایشان برنامه سفر چیده و بلیت تهیه کرده بودند و این ضرر زیادی به ما زده است. نمی‌توانیم تیمی که از سه هفته قبل قهرمان شده را بیست روز نگه داریم و تمرین کنیم تا تیم ملی برگردد و بعد یک بازی آخر را انجام دهیم.

طاهری در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به اینکه روابط عمومی سازمان لیگ اهدای جام طلایی به استقلال را خارج از آیین نامه دانسته، گفت: مگر در آیین نامه آمده که باید به تیم قهرمان جام یا مدال داد؟ اصلا چنین چیزی مگر در آیین نامه آمده؟ جام طلایی اگر در هفته آخر پیروز بشویم، حق ماست. این تبلیغ و اعتباری برای خود فدراسیون است. این یک ایده جدید برای فدراسیون است که می‌تواند ارائه دهد. فدراسیون می‌تواند بگوید تیمی که ان‌شاءالله ۳۰ هفته شکست نخورده است، ما یک جام طلایی هم به آن‌ها ارائه می‌دهیم. این افتخارش اول برای کشورمان و سپس باشگاه استقلال (در صورت کسب امتیاز در هفته پایانی) است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین