کد خبر: ۷۷۴۸۵۴
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
پرونده تیم اعزامی موی تای کشورمان به مسابقات جهانی ابوظبی با کسب ۱۸ مدال رنگارنگ بسته شود.
آفتاب‌‌نیوز :

در آخرین روز پیکارهای جهانی موی تای ابوظبی، رقابتهای پایانی اوزان مختلف رده سنی بزرگسالان برگزار شد که ابتدا در فینال وزن 63.5- کیلوگرم، مسعود عبدالمالکی برابر "سوراویت سوک سانگوان" از تایلند، پس از سه راند سنگین و نفسگیر، با نتیجه 28 بر 29 صاحب برتری شد تا با شایستگی، مدال طلای این وزن را به خود اختصاص دهد.

عبدالمالکی برای رسیدن به فینال، حریفانی از ترکمنستان، استرالیا، آمریکا و سوئد را پشت سر گذاشته بود.

در رده بندی نهایی این مسابقات و در مجموع دو بخش مردان و زنان، تایلند با 8 طلا، 5 نقره و 2 برنز قهرمان شد، میزبان یعنی امارات با 5 طلا، 4 نقره و 3 برنز به عنوان نایب قهرمانی رسید و مراکش با 5 طلا، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.

تیم های ترکیه، سوئد، کرواسی و مالزی به ترتیب در جایگاه چهارم تا هفتم مسابقات ایستادند.

تیم موی تای کشورمان نیز با کسب 2 مدال طلا، 4 نقره و 12 برنز بالاتر از تیمهایی چون فرانسه، مصر و آمریکا، در جایگاه دهم جدول رده بندی ایستاد.

برای کشورمان در این مسابقات، مسعود عبدالمالکی و فاطمه حسینی دو مدال طلا، یاسر پرمهر، مهرداد خان زاده، صبا چناری و سمیرا فتحی، چهار مدال نقره و بهنام صفری، صابر سعیدی، حمیدرضا کردآبادی، علیرضا زینعلی، پروانه محمودی، فائزه افضلی، ترنم احمدی، مبینا میرزاپور، ندا کوثری، سیما نیکنام، آرمیتا سلیمانی و ریحانه سعیدی 12 مدال برنزکسب کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین