کد خبر: ۷۷۴۹۴۵
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
فرماندار آبادان از کشف پیکر یکی دیگر از شهروندان آبادانی از زیر آوار متروپل خبر داد و گفت: تعداد جانباختگان متروپل به ۳۸ نفر افزایش یافت.
آفتاب‌‌نیوز :

احسان عباسپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت تعداد جانباختگان حادثه متروپل با بیان اینکه با تلاش گروه‌های جست‌وجو هویت پیکر یکی دیگر از شهروندان حادثه متروپل که از زیر آوار بیرون کشیده شده بود شناسایی شد، اظهار داشت: تعداد تلفات این حادثه تا صبح چهارشنبه ۳۸ نفر است.

وی با بیان اینکه تلاش برای یافتن پیکر‌های احتمالی زیر آوار توسط گروه‌های امدادی حاضر در میدان ادامه دارد، افزود: برای ارائه آمار جانباختگان اعضای بدن‌هایی که از زیر آوار خارج می‌شود نظر پزشک قانونی به عنوان مرجع نظر نهایی خواهد بود.

‌عباسپور با بیان اینکه طی ۴ روز گذشته با تلاش گروه‌های جستجو و آواربردار برخی اعضای اجساد افراد در زیر آوار خارج شده که برای شناسایی به پزشک قانونی تحویل داده شدند، تاکید کر‌د: ممکن است برخی اعضای بدن‌های خارج شده متعلق به پیکر‌هایی باشد که قبلا از زیر آوار بیرون کشیده شده باشند لذا تا اعلام نظر پزشک قانونی نمی‌توان آمار را به صورت رسمی اعلام کرد.

وی از تشکیل ستاد رسیدگی به امور قضایی حادثه متروپل خبر داد و تصریح کرد: افراد خسارت دیده در حادثه متروپل، می‌توانند با مراجعه به ستاد پیگیری و رسیدگی امور حقوقی و قضایی حادثه به نشانی بلوار شهید یاسینی، ۲۰۰ متر بعد از میدان کاروانسرا، ساختمان قدیم مرکز آمار اروند، اطلاعات و آمار خود را به گروه‌های مستقر ارائه و راهنمایی قضایی و اداری مربوطه را دریافت کنند.

به گفته عباسپور این ستاد صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و بعدازظهر‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ پذیرای مراجعه کنندگان است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین