کد خبر: ۷۷۵۹۴۷
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱

جزئیات مرحله دوم قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه

معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صنعت از اعلام طرح‌های فروش خودرو خارج از روند قرعه‌کشی به‌زودی خبر داد و گفت: مرحله دوم قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تیرماه برگزار می‌شود.
جزئیات مرحله دوم قرعه‌کشی خودرو در سامانه یکپارچه
آفتاب‌‌نیوز :

"منوچهر منطقی" افزود: در پی افزایش تولید خودرو‌های کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو در سال ۱۴۰۱ به میزان بیشتر از ۲۰۰ درصد سال گذشته و در پی مباحث مرتبط با اعلام اسامی برندگان نخستین مرحله تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، به دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبین که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (اعم از منتخبان اصلی و ذخیره) خودرو تخصیص داده شود.

به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، وی گفت: در خصوص واگذاری خودرو به منتخبین فهرست ذخیره (رزرو) پس از اتمام مهلت ثبت‌نام منتخبین اصلی در روز ۲۵ خرداد، اطلاع‌رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

اعلام طرح‌های فروش خارج از روند قرعه‌کشی به‌زودی

در حالی که پیشتر در هر ماه چندین بار قرعه کشی خودرو برگزار می شد حالا منطقی گفته: لازم به ذکر است که در پی استقبال هم میهمان عزیز از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصدی مخاطبان از این شیوه واگذاری، روند واگذاری خودرو هم‌زمان با افزایش نرخ تولید خودرو‌های کامل تداوم خواهد یافت و دور بعدی در تخصیص نیز در تیرماه انجام می‌شود.در خصوص طرح‌های فروشی که در همین دوره از قرعه‌کشی خارج‌شده‌اند، به‌زودی اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.

گفتنی است که در ابتدای کار دولت رئیسی، وزیر صنعت وعده داده بود که آنقدر خودرو تولید خواهیم کرد که دیگر نیازی به قرعه کشی خودرو نباشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین