کد خبر: ۷۷۹۴۳۶
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
تراژدی تلخ تعطیلی شهربازی «کیو» تمامی ندارد
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: با توجه به برگزاری چند جلسه میان شهرداری و شرکت معین کوثر همچنین آخرین جلسه‌ی که بین شورا و معین کوثر برگزار شد، سرمایه‌گذار به صراحت گفت که ما نمی‌توانیم پروژه را انجام دهیم.
آفتاب‌‌نیوز :

کرم نعمتی امروز در خصوص آخرین وضعیت شهربازی کیو اظهار کرد: دوبار مهلت تمدید قرارداد را به سرمایه‌گذار شهر بازی کیو دادیم اما نتوانست به تعهدات خود عمل کند.

وی افزود: به همین دلیل موضوع را در شورا مطرح و اعضای شورا رای به فسخ قرارداد دادند.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: باید منتظر باشیم که آیا فسخ قرارداد در کمیته تطبیق نهایی و تایید می‌شود، بعد از آن تصمیم‌گیری در خصوص شهربازی کیو اتخاذ شود.

نعمتی در خصوص علت فسخ قرارداد شهر بازی کیو بیان کرد: سرمایه‌گذار چهار دستگاه را تهیه و نصب نکرده است، به همین دلیل قرار داد فسخ شد.

وی بیان کرد: سرمایه‌گذار در حالی از ما می‌خواهد تا پایان سال به او فرصت دهیم که تاکنون چندین بار به وی فرصت داده‌ایم.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در خصوص پروژه برج‌های دوقلو هم توضیح داد: با توجه به برگزاری چند جلسه میان شهرداری و شرکت معین کوثر همچنین آخرین جلسه‌ی که بین شورا و معین کوثر برگزار شد، سرمایه‌گذار به صراحت گفت که ما نمی‌توانیم پروژه را انجام دهیم.

نعمتی بیان کرد: حالا قرار شده کارگروه ویژه‌ای تشکیل شود تا ببینیم به چه صورتی از هم جدا شوند و در نهایت تصمیمی به نفع مردم گرفته شود.

وی در پایان صحبت‌های خود خاطر نشان کرد: عنوان کردیم اگر طرفین توافق نکنند، قطعا ضرر و زیان این چند سال را به عنوان حقوق مردم مطالبه می‌کنیم.

 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین