کد خبر: ۷۸۰۷۷۱
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
فرمانده انتظامی گچساران گفت: درسه ماهه نخست سالجاری یک هزار و ۹۶ متهم و معتاد در این شهرستان دستگیر شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

ارسلان خادمیان اظهار کرد: با کسانی که امنیت جامعه را برهم بزنند به صورت قانونی برخورد می‌کند. از ابتدای سالجاری تا پایان خرداد ماه ۲۹۶ مورد سرقت در گچساران کشف شد، که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه در مدت مشابه سال قبل ۲۸۰ مورد سرقت کشف شده بود، تصریح کرد: در مدت زمان عنوان شده سال جاری ۱۰۸ نفر سارق دستگیر شده است.در سه ماهه نخست سال جاری ۶۵۶ خودرو توقیف شد که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۵۹۸ دستگاه خودرو توقیف شده بود، ۱۰ درصد افزایش دارد.

خادمیان با اشاره به اینکه در مدت زمان عنوان شده ۵۴ مورد جرائم رایانه‌ای کشف شد، گفت: از ابتدای سالجاری تا پایان خرداددر بخش تصادفات جرحی درون شهری ۱۳ مورد صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۴۶ مورد بوده ۷۲ درصد کاهش داشته،

فرماندهی انتظامی گچساران عنوان کرد: در تصادفات جرحی برون شهری در مدت زمان عنوان شده ۹ مورد و نسبت به مدت مشابه که ۱۶ مورد بوده ۴۴ درصد امسال کاهش داشته است. در سه ماهه نخست امسال ۱۹۱ نفر معتاد و ۹۰۵ نفر متهم به جرائم گوناگونی نیز در این شهرستان دستگیر شدند.

وی با اشاره به کشف ۳۳هزار و ۵۰۰ لیترسوخت قاچاق در مدت زمانوعنوان شده سالجاری افزود: از ابتدای سال تا پایان خرداد ماه امسال ۵ هزار و ۶۰۲ مورد تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی "۱۱۰" در گچساران انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۵ هزار و ۱۷۲ مورد بوده ۸ درصد افزایش داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین