کد خبر: ۷۸۵۵۱۳
تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شد
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش معاون اجتماعی وزیر کشور در رابطه با اعتبارات تخصیص یافته در سال گذشته برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

حسن لطفی، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آنچه که در دستورکار امروز کمیسیون اجتماعی قرار داشت طرحی در خصوص استفساریه ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی بود که به دلیل تعارض آرایی که وجود داشت به کمیته تخصصی ارجاع شد تا کار آن را انجام دهد و بعد در صحن کمیسیون مطرح شود.

وی افزود: موضوع بعدی گزارش دکتر عباسی معاون اجتماعی وزیر کشور بود که در رابطه با اعتباراتی که در سال گذشته به آسیب های اجتماعی اختصاص یا تخصیص یافته بود گزارشی ارائه کردند، چراکه سال گذشته ۵۰۰۰ میلیارد تومان به معاونت اجتماعی وزارت کشور بابت پیشگیری از آسیب های اجتماعی تخصیص داده شده است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه گفت: آقای عباسی امروز مساله ای را عنوان کردند که خوشبختانه در معاونت اجتماعی سازماندهی شده و دبیرخانه ای را برای نظارت بر دستگاه های اجرایی تشکیل دادند که در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی کار می کنند. همچنین آقای عباسی بنا بر اظهار خودشان، دبیر این مجموعه و معاونت هستند، یعنی عملا هم بر دستگاه های اجرایی که در حوزه آسیب های اجتماعی کار می کنند نظارت دارند و هم اینکه برنامه شان را تدوین می کنند.

نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم بیان کرد: معاون اجتماعی وزیر کشور گفتند که یک گام رو به جلویی دارند و امیدواریم که این امر تداوم داشته باشد و بودجه ای که در حوزه آسیب های اجتماعی به این معاونت تخصیص داده می شود به دستگاه های اجرایی مثبت ارزیابی شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین