کد خبر: ۷۸۶۴۶۴
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷

عکس/ استوری کنایه‌آمیز علی کریمی در ماه محرم

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران به تازگی استوری جنجالی دیگری را منتشر کرده است.
عکس/ استوری کنایه‌آمیز علی کریمی در ماه محرم
آفتاب‌‌نیوز :

علی کریمی، بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس به داشتن زبان سرخ معروف است. او از زمانی که ابتدا در کانال تلگرامی و سپس در اینستاگرام فعالیت‌هایش را گسترده کرده، بی‌پرواتر از قبل نسبت به مسائل اجتماعی و تا حدودی سیاسی جبهه گرفته است.

استوری‌های آتشین زیادی از علی کریمی وجود دارد که در رخ‌داد‌های اجتماعی، فعالیت ضعیف مدیران و مسئولان ایرانی را زیر سوال برده است. اگر قرار به یادآوری باشد باید به چند هفته گذشته برگشت که مدیریت بحران سیل در ایران حسابی بحث‌برانگیز شد. علی کریمی هم در همان روز‌ها رو به گذاشتن چند استوری بحث‌برانگیز آورد؛ از اینکه مسئولان تعمدا خودشان را با عکاس به گل و لای حاصل از سیل می‌اندازند گرفته تا گذاشتن پستی احساسی برای قربانیان این حادثه. او کمی قبل‌تر هم با یک استوری تند به رامبد جوان و برنامه خندوانه تاخت که اسم وریا غفوری را به طرز ناشیانه‌ای سانسور کرده بودند.

باوجود چنین مسائلی، این پایان کار نیست؛ به گزارش فرارو، علی کریمی در تازه‌ترین اقدامش در اینستاگرام، استوری‌ای را منتشر کرده که طعنه و کنایه تندی به رفتار عده‌ای خاص است. او نوشته «میلیارد‌ها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد ...» کریمی در ادامه کلمه «التماس» را هم نوشته و ۳ تا نقطه جلوی آن گذاشته تا مشخص شود احتمالا منظورش التماس تفکر است! استوری جدید علی کریمی در شرایطی تبدیل به بحثی جدید شده که به نظر می‌رسد او ریخت و پاش‌های میلیاردی برای نذری دادن را زیر سوال برده و اشاره‌ای به نذری‌های معمول و خرد نداشته است.

عکس/ استوری جنجالی علی کریمی در ماه محرم

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین