کد خبر: ۷۸۶۴۷۱
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱

واکنش دبیرکل کمیته المپیک به جریمه ۱۰ هزار دلاری تیم فوتبال امید

دبیرکل کمیته ملی المپیک از مکاتبه ایران با ستاد بازی‌های کشورهای اسلامی خبر داد و تاکید کرد درخصوص جریمه ۱۰ هزار دلاری هنوز هیچ چیز قطعی نیست.
واکنش دبیرکل کمیته المپیک به جریمه ۱۰ هزار دلاری تیم فوتبال امید
آفتاب‌‌نیوز :

پس از انصراف تیم فوتبال امید ایران از حضور در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، عنوان شد کمیته ملی المپیک ایران ۱۰ هزار دلار جریمه شده و علاوه بر آن مبلغ ۱۵ تا ۲۰ هزار دلاری پرداخت شده جهت اسکان تیم فوتبال امید در دهکده بازی‌ها نیز به ایران بازگردانده نمی‌شود.

کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک ایران در واکنش به جریمه دلاری امیدها به ایرنا گفت: این موضوع در دست پیگیری است و مکاتبه‌ای هم با امضای صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران به ستاد بازی‌ها ارسال شده است. در حال حاضر منتظر پاسخ مسئولان ستاد بازی‌ها هستیم و هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

گفتنی است پیش از این سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص انصراف تیم ملی امید از حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی و این‌که آیا جریمه‌ای متوجه ایران نخواهد شد گفته بود: سرپرست کاروان ایران در حال مذاکره با ستاد برگزاری بازی‌ها است و با توجه به این‌که کرونا مسئله اول تیم ملی است، می‌تواند توجیه قانع‌ای‌کننده باشد. فکر نمی‌کنم جریمه‌ای متوجه ما باشد.

وی اما تاکید کرده بود ممکن است پول پرداخت شده برای اسکان تیم فوتبال امید در دهکده بازی‌ها به ایران برگردانده نشود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین