کد خبر: ۷۸۷۰۳۱
تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۶

صعود ۲ نماینده تکواندوی زنان ایران به فینال

۲ نماینده تکواندوی بانوان ایران به فینال بازی‌های کشور‌های اسلامی صعود کردند.
صعود ۲ نماینده تکواندوی زنان ایران به فینال
آفتاب‌‌نیوز :

در جریان روز دوم رقابت‌های تکواندوی بازی‌های کشورهای اسلامی، غزل سلطانی و زینب اسماعیلی نمایندگان اوزان ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم بانوان ایران با شکست رقبای خود راهی فینال شدند اما در بخش مردان، محمدصادق دهقانی در وزن ۶۳- کیلوگرم به مدال برنز رسید و دانیال بزرگی در وزن ۶۸- کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

غزل سلطانی در وزن ۴۹- کیلوگرم، پس از استراحت در دور نخست، برابر خاور از پاکستان ۲ بر صفر به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد. وی سپس مقابل الاسا از مراکش ۲ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در دور نخست مقابل اوزدا از ازبکستان ۲ بر یک پیروز شد. وی در ادامه برابر حریفانی از ترکیه و قطر به پیروزی رسید و راهی فینال این رقابت ها شد.

اما در بخش مردان محمد صادق دهقانی در وزن ۶۳- کیلوگرم، پس از استراحت در دور نخست، حامد مبارک از عربستان را ۲ بر صفر از پیش رو برداشت. وی سپس برابر حریفی از فلسطین ۲ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید اما در این مرحله مقابل هاکان رچپر دارنده مدال برنز المپیک از ترکیه ۲ بر صفر شکست خورد و به مدال برنز این رقابت ها رسید.

دانیال بزرگی در وزن ۶۸- کیلوگرم، پس‌از استراحت در دور نخست، مقابل محمو فوفانا از مالی ۲ بر صفر پیروز شد اما در دومین مبارزه برابر اولوگبک رشیداف دارنده مدال طلای المپیک از ازبکستان با نتیحه ۲ بر صفر تن به شکست داد و از دور رقابت ها کنار رفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین