کد خبر: ۷۸۷۳۰۹
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲

نجات ۶۰ نفر از دل آتش در پایتخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با تشریح جزئیات وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی در شهرک ولیعصر(عج) از نجات بیش از ۶۰ نفر توسط آتش‌نشانان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

جلال ملکی در تشریح جزئیات وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی واقع در شهرک ولیعصر (عج) گفت: ساعت ۱۴ ظهر جمعه یک مورد آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی در شهرک ولیعصر (عج)، خیابان بافان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در ادامه چهار ایستگاه آتش‌نشانی همراه دو دستگاه نردبان و بالابر و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. عوامل شهرداری منطقه و ستاد بحران منطقه نیز در محل حادثه حضور پیدا کردند.

ملکی خاطرنشان کرد: محل آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی پنج طبقه در دو بلوک بود که جمعاً ۷۰ واحد می‌شد که از طریق راهروها به یکدیگر راه داشتند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: در پارکینگ منفی دو یک، حدود ۱۲ خودرو و چندین دستگاه موتورسیکلت وجود داشت و چهار دستگاه خودرو به‌طور کامل دچار حریق شده بودند و حرارت بسیار زیادی در محل حادثه وجود داشت و دود بسیار زیادی طبقات فوقانی را فراگرفته بود و تعداد زیادی از ساکنان محبوس شده بودند. آتش‌نشانان از طریق نردبان هیدرولیکی و پهن کردن تشک نجات عملیات را آغاز کردند و جمعاً بیش از ۶۰ نفر از ساکنان این ساختمان با کمک آتش‌نشانان به سلامت خارج شدند.

ملکی اذعان کرد: خوشبختانه این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی در پی نداشت و آتش‌نشانان خیلی سریع موفق شدند خود را به کانون آتش‌سوزی برسانند و آتش را مهار کردند و از گسترش آتش به جاهای دیگر جلوگیری کردند

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین