کد خبر: ۷۸۸۰۲۱
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۵

ترامپ: اف‌بی‌آی ۳ گذرنامه مرا دزدید

رئیس جمهوری سابق آمریکا، نیرو‌های پلیس فدرال این کشور را به سرقت گذرنامه‌های وی در جریان یورش به اقامتگاهش متهم کرد.
ترامپ: اف‌بی‌آی ۳ گذرنامه مرا دزدید
آفتاب‌‌نیوز :

«دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری سابق آمریکا شامگاه دوشنبه در پیامی در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی تروث سوشال، تاکید کرد که نیرو‌های پلیس فدرال کشورش (اف بی آی) دوشنبه هفته گذشته در جریان یورش به اقامتگاه وی در ایالت ساحلی فلوریدا در جنوب شرق این کشور موسوم به «مار-ئه-لاگو»، گذرنامه هایش را به سرقت بردند.

به گزارش شبکه خبری «آر تی عربی» روسیه، ترامپ در پیام خود در این باره نوشت: عجب! در یورش اف‌بی‌آی به مار-ئه-لاگو، آن‌ها سه پاسپورت من (یکی منقضی شده) را به همراه هر چیز دیگری دزدیدند، این یک حمله به یک مخالف سیاسی در سطحی است که پیش از این در کشور ما هرگز دیده نشده بود. جهان سومی!

یادآور می‌شود که نیرو‌های پلیس فدرال آمریکا یک هفته پیش، خانه ترامپ در تفرجگاه مار-ئه-لاگو را بازرسی کردند جایی که به دنبال اسناد و مدارکی بودند که «محرمانه» توصیف شدند و ترامپ پس از پایان دوره ریاست جمهوری، آن‌ها را از کاخ سفید با خود برده بود.

در واکنش به این اقدام نیز، رئیس جمهوری سابق آمریکا کار‌های اف بی آی را «تعقیب غیر قانونی، استفاده از سیستم قضایی به عنوان سلاح و حمله از سوی دمکرات‌های چپ گرای افراطی که نمی‌خواهند وی برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ نامزد شود» توصیف کرد.

منبع: شفقنا
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین