کد خبر: ۷۸۸۳۱۱
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷

دستگیری قاچاقچی به‌نام موادمخدر در ایران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از دستگیری شرور و قاچاقچی مسلح مواد مخدر خبر داد.
دستگیری قاچاقچی به‌نام موادمخدر در ایران
آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید کریمی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: مأموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در راستای برخورد با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر با انجام گسترده اقدامات اطلاعاتی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت مجرمانه فردی شرور به هویت معلوم که اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده بود، مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: این قاچاقچی مواد مخدر که از اشرار سابقه‌دار و به نام منطقه جنوب شرق کشور و به عنوان یکی از سرکاروان‌های اصلی قاچاق مسلحانه مواد مخدر در حوزه کویر نیز شناخته شده بود و در ایجاد درگیری و به شهادت رساندن تعدادی از کارکنان انتظامی کشور نیز نقش داشته است، در سالیان گذشته در قاچاق چندین تن مواد مخدر از کشور افغانستان به داخل خاک جمهوری اسلامی فعالیت داشت.

بر اساس اعلام سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در تشریح جزئیات دستگیری این متهم نیز تصریح کرد: با هوشیاری و انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا، این شرور سابقه دار طی یک عملیات غافلگیرانه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

به گفته کریمی پلیس با اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه روزی فعالیت مجرمانه، هرگز اجازه نخواهد داد قاچاقچیان مواد مخدر، نظم و آرامش شهروندان را بر هم بزنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین