کد خبر: ۷۸۸۴۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸

چراغ سبز «شیخ دیاباته» به پرسپولیس/ اینستاگرام منفجر شد

مهاجم اهل مالی و سابق تیم فوتبال استقلال تهران با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود، آتش شایعات حضورش در پرسپولیس را شعله‌ور کرد.
چراغ سبز «شیخ دیاباته» به پرسپولیس/ اینستاگرام منفجر شد
آفتاب‌‌نیوز :

تیم فوتبال پرسپولیس به‌تازگی از «یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی و تازه‌وارد خود به طور رسمی رونمایی کرد تا نگرانی‌های «یحیی گل‌محمدی» در خط حمله نه‌چندان قابل دفاع تیمش، تا اندازه‌ای برطرف شود.

با این حال، سرمربی سرخپوشان همچنان نسبت به جذب یک مهاجم دیگر اصرار داشت و از مدیریت این تیم خواسته بود تا مذاکرات خود را به منظور جذب بازیکنان موردنظرش آغاز کنند.

این تحولات در باشگاه پرسپولیس در حالی رخ داده که از «شیخ دیاباته» مهاجم سابق استقلال به عنوان یکی از گزینه‌های خط حمله پرسپولیس یاد شده بود؛ البته براساس گزارش‌ها این بازیکن مورد قبول گل‌محمدی واقع نشده بود اما حالا ستاره اهل مالی، در واکنش به گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت به ایران و پوشیدن پیراهن رقیب سنتی استقلال، پس اینستاگرامی جنجالی را منتشر کرد.

دیاباته در استوری اینستاگرام خود بدون هیچ متن یا صحبتی، تصویری از خود را منتشر کرد که در قسمتی از این تصویر، ایموجی پرچم ایران به چشم می‌خورد. این استوری را می‌توان به نوعی چراغ سبز شیخ برای بازگشت به ایران و حضور در خط حمله پرسپولیس تعبیر کرد.

چراغ سبز «شیخ دیاباته» به پرسپولیس/ اینستاگرام منفجر شد

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین