کد خبر: ۷۸۸۶۵۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹

ساپینتو به اعصاب خود مسلط باشد

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت در بازی مقابل ملوان در نیمه دوم بازی شرایط بهتری برای خود رقم زدند.
ساپینتو به اعصاب خود مسلط باشد
آفتاب‌‌نیوز :

محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی ۳ بر یک آبی‌پوشان پایتخت مقابل ملوان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: استقلال در نیمه دوم توانست شرایط متفاوتی برای خود رقم بزند. آمدن ابوالضل جلالی در سمت چپ، باعث شد شرایط برای استقلال فرق کند. ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما در نیمه دوم از تمام بضاعت خود استفاده کردیم و تعویض‌های بازی، کفه ترازو را به نفع استقلال رقم زد. ملوان بد بازی نکرد اما استقلال تجربه‌اش بیشتر بود.

او ادامه داد:‌ با توجه به نبود زبیر نیک‌نفس، استقلال از سعید مهری استفاده کرد. مهدی‌مهدی‌پور، با مهدی‌پور فصل قبل تفاوت دارد و این بازیکن هنوز آمادگی ایده‌آلی ندارد. استقلال به مهره‌ای احتیاج دارد که نبض بازی را به دست بیاورد. حضور یزدانی و مرادمند می‌تواند شرایط را برای استقلال تغییر دهد. نبود یک بازیکن بازی‌ساز در استقلال احساس می‌شود. در این بازی برای مهاجمان استقلال بازی‌سازی نمی‌شد و امیدوارم در این زمینه اتفاقاتی صورت بگیرد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: استقلال یک تیم روی نیمکت دارد و چند بازیکن استقلال هم همچنان به آمادگی‌ نرسیده‌اند. استقلال در نیمه اول، شرایط خوبی را سپری نکرد اما در نیمه دوم شرایط خوبی برای خود رقم زد.

نوری درباره عملکرد مهدی قایدی در این بازی گفت: مهدی قایدی در استقلال راحت‌تر است و می‌تواند از فضا استفاده کند. این بازیکن، بازیکن خلاق و ریزنقشی است و نبردهای یک در مقابل یک را به راحتی می‌تواند پشت سر بگذارد. به نظر من محبی و قایدی هم‌چنان آمادگی ۱۰۰ درصد ندارند اما می‌توانند تاثیر خود را در بازی بگذراند و ما تاثیر

او در پایان گفت: ما از استقلال حمایت می‌کنیم اما آقای ساپینتو مقداری اعصاب خود را کنترل کند. ایشان یک لگدی به برانکارد زدند و بهتر است روی این مسائل حساس نشویم و این مربی هم بهتر است روی اعصاب خود کنترل داشته باشد و تمرکز کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین