کد خبر: ۷۸۸۷۱۴
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲
تساوی برنده‌های روز اول

هوادار تهران یک - نفت مسجد سلیمان یک

دیدار تیم‌های هوادار تهران و نفت مسجد سلیمان در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی یک - یک به پایان رسید.
هوادار تهران یک - نفت مسجد سلیمان یک
آفتاب‌‌نیوز :

در شروع هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه، تیم هوادار تهران در ورزشگاه پاس قوامین و بدون حضور تماشاگر به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رفت.

هوادار و نفت مسجد سلیمان در حالی به مصاف هم رفتند که در هفته اول هر دو تیم توانسته بودند حریفانشان را شکست دهند و با برد فصل جدید را آغاز کنند. شاگردان ساکت الهامی برابر آلومینیوم اراک یک بر صفر پیروز شده بودند و شاگردان رضا مهاجری در مسجد سلیمان، مس کرمان را ۳ بر ۲ از پیش رو برداشته بودند.

قضاوت این دیدار را «سعاد وفاپیشه» به کمک‌های «ایوب غلام زاده» و «سید یعقوب حجتی» بر عهده داشتند.

دو تیم در نیمه اول یک بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌هایی روی دروازه ها ایجاد کردند که سرانجام در دقیقه ۲۵ تیم نفت مسجد سلیمان توانست از روی نقطه پنالتی به گل برسد. در این دقیقه «وفا پیشه» برخورد توپ به دست بازیکن هوادار را پنالتی تشخیص داد و سامان نریمان جهان پس از اینکه ضربه پنالتی را میلاد فراهانی دفع کرد، در برگشت توپ را وارد دروازه کرد تا مسجد سلیمانی‌ها در تهران یک بر صفر پیش بیفتند.

دو دقیقه پس از گل تیم نفت، توپ در محوطه جریمه به بازیکن نفت برخورد کرد که بازیکنان و مربیان هوادار اعتقاد به پنالتی هند داشتند اما داور مسابقه بازی را ادامه داد.

فشار هوادار برای زدن گل مساوی ادامه داشت و در دقیقه ۴۸ روی یک ارسال بلند، ضربه بازیکن هوادار را محسن زاده از زیر طاق دروازه بیرون کشید تا همچنان نفتی‌ها پیش باشند و نیمه اول با تک گل نریمان جهان به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، حملات هوادار ادامه داشت و در طرف مقابل نفت مسجد سلیمان روی ضد حمله به دنبال افزایش گل‌های زده بود. فشار شاگردان الهامی در در دقیقه ۵۵ نتیجه داد و امیر حسین پورمحمد که با نفوذ از منطقه چپ با دروازه‌بان نفت تک به تک شده بود، توپ را وارد دروازه تیم شهر مسجد سلیمان کرد تا حساب کار یک – یک مساوی شود.

در ادامه تلاش دو تیم برای رسیدن به گل برتری نتیجه‌ای نداشت تا هوادار و نفت مسجد سلیمان به تساوی یک - یک رضایت بدهند و امتیازها را تقسیم کنند.

ترکیب هوادار تهران

میلاد فراهانی، عزت اله پورقاز، فریبرز گرامی، سپهر روزی طلب(داریوش شجاعیان- ۶۹)، محمدجواد محمدی(رضا مغانلو- ۸۰)، حسین صادقی، محمد میری(فرزاد جعفری- ۸۰)، نیما انتظاری(کارت زرد)، محسن سفید چقایی، امیرحسین پورمحمد، محمد چهارمحالی (بابک مرادی – ۳۱)

ترکیب نفت مسجد سلیمان

علی محسن زاده(کارت زرد- ۸۸)، پیمان رنجبری، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان(حسین شنانی- ۸۲)، مجتبی مقتدایی، مسلم مجدمی(کارت زرد- میثم نقی‌زاده- ۶۳)، محمد خرم الحسینی، اسماعیل بابایی، علیرضا دغاغله، رضا دهقانی(پیمان میری- ۶۳) و میلاد باقری (کارت زرد)

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین