کد خبر: ۷۸۹۶۳۳
تاریخ انتشار : ۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷

واکنش بهتاش فریبا به صحبت‌های جنجالی: خیابانی است دیگر!

او در در مورد صحبت‌های جواد خیابانی مبنی بر دوپینگ بازیکنان استقلال در دهه ۵۰ ادامه داد: جواد خیابانی است دیگر! دنبال فالوئر می‌گردد.
واکنش بهتاش فریبا به صحبت‌های جنجالی: خیابانی است دیگر!
آفتاب‌‌نیوز :

بهتاش فریبا در مورد حواشی که در خصوص استقلال و جدایی یا اضافه شدن بازیکنان که در این روز‌ها شنیده می‌شود گفت: تا بوده همین بوده است. یک تعداد یار قبل از آمدن آقای ساپینتو گرفته بودند بعد ایشان احساس کرد وینگر و فوروارد نیاز داریم. قایدی را آوردند، بعد مرادمند و یزدانی که برای خودمان بودند اضافه شدند، مثل اینکه کاوه باید ۴ ماه بلژیک بماند. البته این چیزی است که خواندم و دقیق نمی‌دانم.

یکی دو روز پیش هم که به ارسلان گفتند برو، بازیکنی که برای استقلال یا تیم‌های بزرگ بازی می‌کند اگر در این تاریخ بگویند جدا شو واقعا بد است هرچند که ارسلان گفته نمی‌روم. به نظر من یک مقدار برنامه ریزی برای یارگیری سر تایم نبوده، چون آقای ساپینتو چند نفر از بازیکنان را جذب نکرده و نمی‌دانیم چه کسی صلاحیت آن‌ها را تایید کرده است. روی حسینی که خیلی اشراف نداریم، او هم جدا شده و به تراکتور رفت، ولی می‌دانیم که ارسلان چقدر نسبت به استقلال متعصب است و الان نمی‌دانیم تکلیف او دقیقا چیست؟

او در در مورد صحبت‌های جواد خیابانی مبنی بر دوپینگ بازیکنان استقلال در دهه ۵۰ ادامه داد: جواد خیابانی است دیگر! دنبال فالوئر می‌گردد. یک فیلم دارد برای جام ملت‌ها می‌سازد که یک بار هم با بنده مصاحبه کردند. من با جواد و برادرش خیلی رفیق هستم و در آن فیلم یک شوخی کردم، آنجا پرسیدند وقتی آقای خیابانی گزارش می‌کند چه کار می‌کنی؟ گفتم من بازی‌هایی که آقای خیابانی گزارش می‌کند صدای تلویزیون را میبندم و یک موزیک لایت می‌گذارم هم به موزیک گوش، می‌دهم هم بازی را می‌بینم. آقای پروین هم صحبت کرد و گفت ما باخته ایم و حرفی نداریم و در آن زمان دوپینگ نبوده آقای پروین هم در آن بازی بوده، پسر آقای بهزادی هم صحبت کرد که چنین چیزی نبود. هرکس هرچه دلش می‌خواهد می‌گوید، آقای خیابانی هم گفته

پیشکسوت استقلال که چندین بار در مصاحبه هایش به تاثیر آمانوف اشاره کرده بود در خصوص این بازیکن عنوان کرد: ما نظر شخصی خودمان را می‌دهیم و آن کسی که باید تصمیم بگیرد کادرفنی و آقای ساپینتو است. از نظر من آمانوف هافبکی است که می‌تواند بازیساز بسیار خوبی باشد. شوتزن و دریبل زن است و خوب پاس می‌دهد، ولی تصمیم گیرنده کادرفنی است.

فریبا در پایان در مورد دیدار استقلال با مس کرمان افزود: بازی خیلی سختی است. به قول کشتی گیر‌ها تیم چغر و بد بدن است. هم خیلی خوب می‌دوند و هم خیلی خوب فضا را می‌گیرند و خیلی هم خوب در ضد حمله گل می‌زنند. سه گل به تیم پیکان زدن کار آسانی نیست، تیم پیکان جوان و خوب است و تیم‌های آقای حسینی خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند. اما مس سه تا زد دو تا هم نزد، تیمشان خیلی خوب است. نباید مس را دست کم بگیرند و راه و چاره این است که استقلال در ۲۰ دقیقه ابتدایی گل بزند و آن‌ها دنبال تلافی باشند که استقلال بتواند گل‌های بعدی را هم بزند وگرنه کارشان سخت می‌شود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین